* To kolejna propozycja od Sunbites na pyszną i lekką przekąskę idealną na przerwę

* Zachwyć się nowym smakiem tak jak Małgosia Socha!

Spragniona czegoś nowego, co sprawi, że w środku zimy poczujesz się jak w pełnym słońca ogrodzie? Skuś się na Ogrodowego Pomidora, nowy smak pysznych wielozbożowych chipsów Sunbites. Małgorzata Socha już go pokochała, bo świetnie sprawdza się jako lekka przekąska w przerwie między kolejnymi zadaniami, a także sprawia, że gwiazda wraca myślami do słonecznego lata, nabierając entuzjazmu do dalszego działania.

Nowy smak wielozbozowych chipsow Sunbites-Ogrodowy PomidorMałgosia Socha zachwyciła się Słonecznym Pomidorem, ponieważ …

„W środku zimy bardzo tęsknię za słońcem, odrobiną lenistwa, letnimi smakami i zapachami ogrodu. Podczas szarych zimowych dni zachwyca mnie wszystko, co przypomina, że już za chwilę świat znów będzie pełny kolorów. Taki jest właśnie Ogrodowy Pomidor – nowy smak wielozbożowych chipsów Sunbites, które są moim pomysłem na zwolnienie na chwilę i zrobienie sobie przerwy na lekką i pyszną przekąskę podczas zabieganego dnia. Zachwyciło mnie również jego słoneczne opakowanie, które lśni w torebce jak moje małe słońce” – powiedziała Małgorzata Socha, ambasadorka marki Sunbites.

Wielozbożowe chipsy Sunbites idealne na przerwę

Pyszne i chrupiące wielozbożowe chipsy Sunbites świetnie sprawdzą się jako lekka przekąska, gdy robimy się głodni, np. w pracy, a do kolejnego głównego posiłku zostało jeszcze trochę czasu. Chipsy są pyszne dzięki aromatycznym przyprawom, a zawarte w nich zboża, które są źródłem cennego błonnika, dodadzą nam energii do dalszych działań.

Już trzy smaki w dwóch rozmiarach

Chipsy Sunbites są już dostępne w trzech smakach: Ogrodowy Pomidor, Wiosenna Cebulka oraz Słoneczna Papryka. Zostały one zapakowane w kolorowe, kobiece opakowania o wadze 60 i 110 g. Mniejsze opakowanie łatwo zmieści się do Twojej torebki.

 

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF