Kubuś przygotował kolejny, przepyszny wariant swojego 100% soku. Pomarańcza-Jabłko to wyjątkowy smak, który dołączył do oferty soków 100% Kubusia. Pomarańcza jest nie tylko najpopularniejszym smakiem wśród soków 100%, ale i drugim ulubionym (zaraz po jabłku) smakiem najmłodszych konsumentów.

kubus-100-pomarancza-jablkoKubuś 100% to sok nieprzecierowy, bez dodatku cukru, bez konserwantów i sztucznych barwników, powstający z najwyższej jakości owoców. Do tej pory na rynku dostępny był w trzech wariantach smakowych – Jabłko, Jabłko-Marchew oraz Multiwitamina. Kubuś 100% to odpowiedź na potrzeby i oczekiwania najmłodszych konsumentów oraz ich rodziców szukających dla swoich dzieci tylko tego, co najlepsze.

Kubuś 100% Jabłko-Pomarańcza to pyszne połączenie intensywnego smaku pomarańczy, który został złagodzony delikatnym i uwielbianym przez dzieci jabłkiem. Produkt cechuje oczywiście naturalny smak i aromat. Starannie wyselekcjonowane, najwyższej jakości jabłka wraz z charakterystyczną pomarańczą tworzą pyszną i zdrową kompozycję. To idealne połączenie uwielbianych przez dzieci owoców.

Kubuś 100% jest dostępny w wygodnym, lekkim, plastikowym opakowaniu z dzióbkiem, które można zabrać ze sobą praktycznie wszędzie. Dzięki temu rozwiązaniu produkt jest idealnym pomysłem na drugie śniadanie w szkole i stanowi codzienną porcję warzyw i owoców, którą można zabrać ze sobą na wynos. Obecnie pod wszystkimi etykietami Kubusia 100%, Kubusia GO! i Kubusia dzieci mogą szukać niespodzianek w postaci naklejek.

Data rozpoczęcia sprzedaży: 07.10.2016

Sugerowana cena na półce: 1,89 zł

Typ i wielkość opakowania jednostkowego: butelka plastikowa 300 ml

Typ i wielkość opakowania zbiorczego: zgrzewka 12 sztuk

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF