Każde lato w Starbucks ma swój motyw przewodni. Tegoroczne upłynie pod znakiem orzeźwiających smaków Teavana Iced Tea. Mrożona wersja ekskluzywnej herbaty po raz pierwszy dostępna jest w kawiarniach marki w  Polsce. Ta nowa forma orzeźwienia wprowadzi Cię w wakacyjną atmosferę i zapewni moc wrażeń przez cały dzień.

Teavana Shaken Iced (2)Let’s shake!

W tym sezonie po raz pierwszy w Polsce goście Starbucks będą mogli spróbować popularnej na całym świecie marki herbaty Teavana, w opcji zmrożonej lodem. „Teavana Iced to połączenie wysokiej jakości zielonej herbaty ze specjalnie dobranymi składnikami i dodatkiem lodu, które nadają jej unikalny aromat i odświeżający smak tak pożądany w upalne, wakacyjne dni.” – mówi Aleksandra Stępień, Starbucks Coffee Master. Jak na napój wprawiający w najlepszy nastrój przystało, Teavana jest wstrząśnięta, a nie zmieszana. „Wszystkie składniki są energicznie wstrząśnięte dokładnie dziesięć razy, co powoduje ich natychmiastowe schłodzenie, a tym samym wydobycie z nich najlepszych właściwości” – opowiada Coffee Master.

Nastrój się na dzień dobry!

Tym, którzy lubią zacząć dzień od miłego i pobudzającego akcentu, moc zielonej herbaty, słodycz brzoskwini i nuta imbiru pozwoli osiągnąć stan harmonii. Popraw sobie samopoczucie i sięgnij po Teavana Peach Green Tea Lemonade.  Wszystko to zmrożone lodem i solidnie wstrząśnięte postawi na nogi oraz doda energetycznego kopa do działania na wiele godzin. Później może być już tylko… pyszniej!

 Letnie zamieszanie

Popołudniowe spotkanie z przyjaciółmi, spacer, chwila przerwy lub wieczorna impreza? Niezależnie co robisz, baw się dobrze! A mrożona Teavana Blackberry Mojito to właśnie idealny sposób, by wprawić się w wyśmienity nastrój. Połączenie zielonej herbaty, soku z jeżyn, mięty i odrobiny lemoniady w mocno zmrożonej wersji, pozwoli spędzić aktywne popołudnie lub przygotować się na ekscytujący wieczór.

Teavana Iced to nowość wśród mrożonych napojów, której warto spróbować szczególnie w nadchodzące upalne dni. Już dziś przyjdź do Starbucks po hit lata, który dzięki soczystym smakom i odpowiedniej dawce schładzającego lodu, idealnie orzeźwi i nastroi Cię na niezapomniane wakacje!

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF