Wiosną, ze względu na pojawiające się pyłki roślin, dużo uwagi poświęca sie tematowi alergii. Warto jednak pamiętać, że kwitnąca roślinność jest tylko jedną z kilku przyczyn pojawiania się uczuleń. Wiele osób musi unikać określonych substancji przez cały rok. Z myślą o osobach podatnych na problemy skórne, GRUPA INCO S.A. stworzyła hipoalergiczny płyn do mycia naczyń.

SONY DSCLudwik hipoalergiczny jest przeznaczony dla osób o wrażliwej skórze dłoni, które chcą cieszyć się nienaganną czystością swoich naczyń. Płyn jest wyjątkowo delikatny i łagodny dla skóry. Nie zawiera on barwników ani kompozycji zapachowej, które w dużej mierze przyczyniają się do wywoływania reakcji alergicznych. Właściwości produktu zostały potwierdzone pozytywnym wynikiem badań dermatologicznych. Jednocześnie zastosowana w płynie formuła sprawia, że skutecznie myje i usuwa tłuszcz, w rezultacie pozostawiając naczynia czyste oraz lśniące. Nowy Ludwik dostępny jest w opakowaniach po 500 g i 1000 g, w cenach odpowiednio: ok. 4 zł i 6 zł.

Coraz więcej osób w naszym społeczeństwie cierpi z powodu alergii, którą Światowa Organizacja Zdrowia nazywa epidemią XXI wieku. W praktyce oznacza to, że ta choroba zaczyna dotykać większości z nas. Dlatego też zdecydowaliśmy się wprowadzić produkt hipoalergiczny dla osób o szczególnie wrażliwej skórze dłoni, łatwo ulegającej podrażnieniom. – mówi Magdalena Stankiewicz-Kanarek, GRUPA INCO S.A.

Wysoka jakość produktów wytwarzanych przez spółkę GRUPA INCO S.A. sprawia, że są one regularnie nagradzane zarówno przez Konsumentów, jak i podmioty branżowe. Wśród licznych nagród, wyróżnień i tytułów przyznanych marce Ludwik znajdują się m. in.: Złoty Laur Konsumenta, Złoty Paragon-Nagroda Kupców Polskich, Konsumencki Lider Jakości, Złote Godło Marki Godnej Zaufania, Przebojowy Produkt FMCG, Hit Handlu czy Superbands.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF