Najnowsza propozycja Martini to zupełnie nowy sposób na delektowanie się wyśmienitym drinkiem oraz ogrzanie zimowej aury. Doskonałe i aromatyczne, a przy tym proste do przyrządzenia – takie właśnie jest Martini Hot. Drink dostępny jest w zestawach, które zawierają składniki niezbędne do jego przygotowania. Na zimę bądź hot z Martini!

 

Wyborne Martini Rosso, zmysłowe goździki,  rozgrzewający imbir, aromatyczny pieprz pobudzający cynamon oraz energetyczna pomarańcza z cytryną. Ta unikalna kombinacja składników w odpowiednich proporcjach jest gwarancją gorącej atmosfery. Martini Hot rozgrzeje nie tylko długi, zimowy wieczór, ale także podgrzeje romantyczny nastrój. Unikalny zestaw, w którym znajdują się wszystkie niezbędne elementy do przygotowania Martini Hot, łącznie z przyprawami dostępny będzie od lutego 2013 roku w sklepach na terenie całej Polski. Ze względu na fakt, iż Martini to lider kategorii wermutów – najnowsza propozycja marki to gwarancja satysfakcjonujących wyników sprzedażowych. Nowy produkt Martini Hot będzie promowany w czasie ferii zimowych w kurortach narciarskich (Zakopane/Witów, Białka Tatrzańska, Zieleniec), poprzez kampanię internetową w kluczowym portalach oraz poprzez wsparcie POSM w sklepach. Drink dostępny będzie w ofercie limitowanej wraz z gratisowym, gotowym zestawem przypraw, w skład których wchodzą: cynamon, goździki, imbir, pieprz.

Martini Hot Przepis
Martini Hot – zrób to sam!

Aby przygotować samemu wyśmienitego drinka i zaserwować go znajomym w mroźny,  zimowy wieczór, wystarczą trzy proste kroki:
1. Podgrzej Martini Rosso do 65 stopni Celsjusza
2. Dodaj gotową mieszankę przypraw dołączoną do butelki
3. Wkrój plaster cytryny lub pomarańczy i…

…delektuj się wyśmienitym smakiem!

 

Luck Is An Attitude

W życiu nic nie dzieje się przypadkowo. Każdy osiągnięty cel, każda decyzja – wszystko jest wynikiem naszych działań. Dlatego też nie warto liczyć na szczęście, tylko sięgnąć po nowy drink Martini Hot i wyreżyserować wspaniały wieczór, w gorącej atmosferze.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF