Już od 1 lipca 2012 r. w sprzedaży będzie dostępna limitowana edycja piwa  Desperados Red. Długo oczekiwana na polskim rynku nowa wersja piwa Desperados o wyjątkowym, orzeźwiającym smaku guarany to propozycja dla wszystkich, którzy lubią imprezować do białego rana.

 

 

Nowy Desperados Red o smaku guarany i egzotycznej Cachaçy to doskonała propozycja dla osób odważnych, spontanicznych i lubiących cieszyć się życiem. Jedno jest pewne, mieszanka guarany i Cachaçy nie pozwoli się nudzić podczas żadnej imprezy.

 

Guarana to niezwykła roślina o czerwonych owocach, występująca w Ameryce Południowej i słynąca z właściwości energetycznych. Cachaçą natomiast to bardzo popularny w Brazylii alkohol. Wyjątkowe połączenie smaków guarany i Cachaçy w nowym wariancie Desperadosa gwarantuje niepowtarzalne doznania smakowe.

 

„Tego lata postanowiliśmy zaskoczyć naszych konsumentów wyjątkowym smakiem Desperadosa Red. Nowy Desperados o orzeźwiającym smaku guarany jest doskonałą propozycją dla tych, którzy lubią imprezować do samego rana. Dlatego też sprawdzi się zarówno na domówkach w gronie przyjaciół, jak i na imprezach klubowych. Zdecydowaliśmy się na wprowadzenie nowego wariantu Desperadosa, gdyż był on długo oczekiwany w Polsce przez sympatyków marki. Cieszymy się, że na lato mamy dla nich taką niespodziankę – powiedziała Anna Wood, brand manager marki Desperados.

 

Wyjątkowa edycja piwa Desperados Red została zaplanowana specjalnie na polski rynek, gdyż zawiera unikatową ilość alkoholu (6,0%). Pojemność Desperadosa Red to 400ml, a sugerowana cena detaliczna produktu – 4,39 zł. Wprowadzeniu na rynek nowego wariantu marki Desperados towarzyszyć będzie szereg działań promocyjnych, wśród których są kampania reklamowa, kampania OOH oraz działania w punktach sprzedaży.

 

Więcej szczegółów na temat działań marki na profilu na Facebooku:

www.facebook.com/Desperados

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF