Ajinomoto Poland Sp. z o.o. wprowadza na rynek zupełnie nowe atrakcyjne produkty pod marką SAMSMAK. Bogata gama dostępnych produktów SAMSMAK rozszerzy się o dwa zupełnie nowe, pierwsze takie na rynku dania w kubkach – Strogonow oraz Grzyby w śmietanie, a także dwie zupy – Pomidorowa i Rosół z warzywami – od czerwca dostępne w nowych wygodnych opakowaniach typu kubek. Oprócz tego cała linia zup w torebkach SAMSMAK pojawi się na rynku w nowych opakowaniach o odświeżonej szacie graficznej. Marka SAMSMAK oferuje konsumentom bogate, pełne smaku zupy oraz dania z makaronem w atrakcyjnych polskich smakach w nowoczesnym wydaniu. Produkty SAMSMAK są wzbogacone w kawałki warzyw oraz aromatyczne zioła i przyprawy, tak aby zapewnić konsumentom satysfakcję ze smaku w myśl hasła: „SAMSMAK Z przyjemnością”.  Produkty SAMSMAK zostały wysoko ocenione w testach konsumenckich (CLT, luty’2016, TNS).

samsmak razem 72

Producent: Ajinomoto Poland

Marka: SAMSMAK

Nowe dania w kubkach  – cena ok 2,70 zł

Nowe zupy w kubkach – cena ok 1,99 zł

Zupy w torebkach – cena ok 1,20 zł

www.ajinomoto.com.pl www.samsmak.com, www.facebook.com/zupy SAMSMAK

Nowe oryginalne dania, brak odpowiedników na rynku w kategorii: Dania instant z makaronem w kubku (2 warianty) Strogonow, Grzyby w śmietanie (sugerowana cena detaliczna: 2,70 PLN)

SAMSMAK STROGONOW (86g)– bogate, pełne smaku, sycące danie z makaronem o wyrazistym smaku wołowiny, papryki i pieczarek wzbogacone szczyptą  chili.

SAMSMAK GRZYBY W ŚMIETANIE (86g)– bogate, pełne smaku, sycące danie z makaronem o delikatnym smaku grzybów  w sosie śmietanowym ze szczyptą pieprzu.

Produkty w nowych opakowaniach typu kubek: Zupy instant z makaronem w kubku (2 warianty), Rosół z warzywami, Pomidorowa (sugerowana cena detaliczna: 1,99 PLN)

SAMSMAK ROSÓŁ Z WARZYWAMI  (60g)– esencjonalny rosół z kurczaka z nutą aromatycznej pietruszki

i lubczyku. Bogata kompozycja warzyw: marchewki, pora, selera podkreśla smak rosołu.

SAMSMAK POMIDOROWA (64g)– bogata w smaku zupa pomidorowa. Intensywny smak pomidorów z nutą  aromatycznej pietruszki i tymianku.

Produkty w opakowaniach o odnowionej  szacie graficznej: Zupy instant z makaronem w torebce (6 wariantów) – Rosół z warzywami, Rosół ostry, Pomidorowa, Á la Flaki, Serowa 4 Sery, Ziemniaczana z boczkiem (sugerowana cena detaliczna: 1,20 PLN)

SAMSMAK POMIDOROWA (66g)– bogata w smaku zupa pomidorowa. Intensywny smak pomidorów z nutą  aromatycznej pietruszki i tymianku.

SAMSMAK ROSÓŁ Z WARZYWAMI (61g)– esencjonalny rosół z kurczaka z nutą aromatycznej pietruszki i lubczyku. Bogata kompozycja warzyw: marchewki, pora, selera podkreśla  smak rosołu.

SAMSMAK ROSÓŁ OSTRY (61g)– rozgrzewający rosół z kurczaka na ostro, wzbogacony czosnkiem, chili oraz pieprzem.

SAMSMAK Á LA FLAKI (64g)– bogata w smaku i aromatyczna zupa à la flaki z warzywami. Starannie dobrana kompozycja przypraw: majeranku, pieprzu i gałki muszkatołowej.

SAMSMAK SEROWA 4 SERY  (66g)– bogata w smaku i delikatnie kremowa zupa serowa. Kompozycja czterech serów: camembert, Havarti, niebiesko-biały ser pleśniowy i maasdam oraz dodatek szczypiorku.

SAMSMAK ZIEMNIACZANA Z BOCZKIEM (68g)– bogata w smaku, sycąca zupa ziemniaczana w stylu purée z dodatkiem aromatycznego boczku i szczypiorku.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF