Misją firmy Sante jest dostarczanie żywności najwyższej jakości oraz propagowanie wiedzy o prawidłowym odżywianiu i zdrowym stylu życia. Eksperci Sante z dziedziny dietetyki, technologii żywności oraz żywienia realizują projekty w oparciu o najnowsze badania naukowe i aktualne trendy żywieniowe. Tak powstały również produkty Sante oznaczone zielonym lub żółtym listkiem „100% składników pochodzenia naturalnego”.

sante_100_skladnikow_pochodzenia_naturalnegoSmak z Natury

Spożywając produkty Sante, możesz być pewny, że dostarczasz organizmowi wyłącznie najlepszych i wyselekcjonowanych składników z gwarancją jakości Sante. Produkty oznaczone zielonym lub żółtym listkiem zostały stworzone w 100% ze składników pochodzenia naturalnego bez dodatku substancji konserwujących i wzmacniaczy smaku (w tym glutaminianów), sztucznych aromatów i barwników oraz emulgatorów i substancji spulchniających. W bogatej ofercie Sante jest wiele produktów śniadaniowych zawierających pełne ziarno – najbogatsze w cenne składniki odżywcze, których pozbawione są zboża oczyszczane.

Pyszne nowości na lato

Płatki, otręby i musli Sante to rodzina produktów śniadaniowych, rozpoznawalnych i cenionych przez klientów. Producent rozszerza kategorię i wprowadza na rynek pyszne nowości, należące do rodziny „100 % składników pochodzenia naturalnego”. W ofercie są już dostępne chrupiące płatki Bran Flakes i Corn Flakes. Płatki Bran Flakes aż w 66% składają się z pełnego ziarna. Płatki kukurydziane Sante Corn Flakes odznaczają się ponad 90% zawartością kukurydzy. Produkty cechuje wysoka zawartość cennego błonnika.

Hitem są wysokobłonnikowe otręby owsiane „Premium” . To prawdziwe otręby, dokładnie odseparowane od mąki, produkowane dla nich samych, a nie produkt uboczny przy wytwarzaniu płatków owsianych. Dzięki zastosowaniu specjalnej technologii udało się uzyskać aż 19% zawartość błonnika i ponad 6% beta-glukanów, które obniżają poziom cholesterolu we krwi. Ten korzystny efekt występuje przy spożyciu ok. 3 g dziennie. Wysoki poziom cholesterolu jest czynnikiem ryzyka rozwoju choroby wieńcowej serca. Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia są ważne dla funkcjonowania organizmu. Istnieje wiele czynników ryzyka choroby, której dotyczy oświadczenie, zmiana jednego z tych czynników ryzyka może wywierać korzystny wpływ lub nie wywierać go.

To nie koniec nowości! Sante zapowiada dalsze plany rozwoju kategorii śniadaniowej 100% składników pochodzenia naturalnego o smaczne i pełnowartościowe produkty dla aktywnych osób i dla dzieci. Dostępne na półkach sklepowych już wkrótce!

Jak powstają tak zdrowe produkty?

Do produkcji artykułów spożywczych firma Sante używa przede wszystkim składników pochodzenia naturalnego. Rezygnuje z dodatków ulepszających smak, zapach, teksturę, czy przedłużających trwałość produktów. Produkty spożywcze Sante są tak wyjątkowe, dzięki najnowocześniejszej technologii produkcji, która nie pozbawia ich ani walorów odżywczych, ani smaku. To dlatego sięgając po produkty Sante, można cieszyć się smakiem zbóż, owoców i warzyw. Sante dokłada wszelkich starań, by produkować wyroby o jak najmniejszym stopniu przetworzenia, czyli takie, które są najbliższe naturalnej formie jedzenia – dostarczają błonnika, witamin i minerałów w optymalnej postaci i ilości.

Z produktami śniadaniowymi Sante „100% składników pochodzenia naturalnego” skomponujesz najbardziej pożywne i wartościowe śniadanie dla siebie i dla dzieci. To znakomity wybór nie tylko dla osób aktywnych fizycznie, lecz dla wszystkich, którzy pragną stosować smaczną, urozmaiconą i zbilansowaną dietę.

Szukaj w sklepach produktów Sante oznaczonych zielonym i żółtym listkiem z napisem „100% składników pochodzenia naturalnego”!

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF