Marka Goplana rozszerza linię czekolad nadziewanych. Wśród nowych propozycji znalazły się tabliczki inspirowane wafelkami Grześki i ciastkami Jeżyki. Produkty są dostępne w szerokiej dystrybucji od września.

goplanaGoplana wciąż odkrywa nowe oblicza czekolady i zaskakuje kolejnymi ciekawymi nowościami. Tym razem do oferty marki dołączyły dwie nowe propozycje, które zasmakują miłośnikom chrupiących wafelków Grześki, „najeżonych” bakaliami ciastek Jeżyki i nie tylko. Czekolada nadziewana GOPLANA Grześki i Czekolada nadziewana GOPLANA Jeżyki uzupełnią ofertę tabliczek nadziewanych inspirowanych popularnymi pralinami oraz cukierkami Solidarności.

Chrupiący wafelek Grześki przekładany delikatnym kremem kakaowym stanowił inspirację do stworzenia Czekolady nadziewanej GOPLANA Grześki. Z kolei druga nowość, Czekolada nadziewanej GOPLANA Jeżyki swój pyszny smak zawdzięcza kruchemu herbatnikowi, słodkim bakaliom i delikatnemu karmelowi – nadzieniu, które od lat stanowi bogate wnętrze ciastek Jeżyki.

Nowe czekolady Goplany to znakomity pomysł na słodką przekąskę. Będą doskonałą propozycją na spotkania z rodziną, wieczory z przyjaciółmi czy ukochaną osobą. Czekolada w połączeniu z chrupiącym lub „najeżonym” nadzieniem osłodzi każdy dzień.

Czekolada nadziewana GOPLANA Grześki i Czekolada nadziewana GOPLANA Jeżyki są dostępne w dystrybucji od września.

Czekolada nadziewana GOPLANA Jeżyki 90g

Czekolada nadziewana GOPLANA Grześki 88g

Cena: 2,99 zł

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF