Firma Cedrob rozszerza swoją ofertę przed świętami i prowadza na rynek dwa nowe produkty – Smaczny pasztet i Pieczeń Szefa Kuchni.

Smaczny pasztetSmaczny pasztet

Nową propozycję w ofercie CEDROB w kategorii Pasztety stanowi Smaczny pasztet. Produkt drobiowy z dodatkiem surowców wieprzowych, poddawany jest procesowi pieczenia, dzięki czemu uzyskiwana jest uwielbiana przez wszystkich smakoszy niewyrównana, chropowata powierzchnia z widoczną kruszonką. Wyczuwalny posmak charakterystyczny dla wyrobów pieczonych sprawia, że pasztet może stanowić samodzielną przekąskę, ale doskonale służy także jako dodatek do kanapek i przystawek.

Sugerowana cena detaliczna – 13,67 zł/kg

Pieczeń Szefa KuchniPieczeń Szefa Kuchni

Kategoria  wyrobów garmażeryjnych poszerzyła się o produkt długo nieobecny w naszej ofercie – Pieczeń Szefa Kuchni. Jest to wyrób z drobiu z dodatkiem surowców wieprzowych, który po poddaniu procesowi parzenia i pieczenia zyskuje znakomitą strukturę i konsystencję. Dodatek mieszanki przypraw, w tym głównie pieprzy kolorowych, nadaje produktowi niepowtarzalny, lekko ostry smak oraz charakterystyczną barwę z widoczną po przekrojeniu mieszanką pieprzy. Pieczeń Szefa Kuchni sprawdzi się wyśmienicie na kanapkach, zarówno podczas codziennych posiłków, jak i rodzinnych uczt.

Sugerowana cena detaliczna – 16,71 zł/kg

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF