Jak wynika z badań, zupy powinniśmy jeść każdego dnia. Przede wszystkim dlatego, że zawierają sporo minerałów oraz niezbędnych dla naszego organizmu składników. Zupy to także idealne danie na chłodne, jesienne dni. Specjalnie z myślą o wszystkich zapracowanych, a jednocześnie chcących się racjonalnie odżywiać marka Quicker przygotowała liofilizowane zupy: kapuśniak oraz grochową.

Zupy marki Quicker nie zawierają konserwantów, substancji chemicznych i ulepszaczy smaku. Wszystko dzięki metodzie liofilizacji, polegającej na naturalnym procesie suszenia przez mrożenie. Dlatego zupy Quickera to szybka, ale jednocześnie zdrowa przekąska.

15

Tradycyjna grochówka

Jedną z dwóch zup marki Quicker jest grochówka. Jej podstawową zaletą jest fakt, że 53% składników to liofilizowany groch. Dodatkowo w zupie możemy znaleźć prawdziwe mięso oraz warzywa. Dzięki tym składnikom grochówka marki Quicker jest bardzo sycąca i na długo zaspokaja głód. Tego typu danie idealnie sprawdzi się jako szybka przekąska jesienną porą. Do kubeczka wystarczy dodać gorącej wody, wymieszać, odczekać ok. 7 minut i lunch jest gotowy do zjedzenia.

Kapuśniak po polsku

Kapuśniak marki Quicker to nowość na rynku. Pełnowartościowa zupa, o prawdziwie polskim smaku, przygotowana wyłącznie z liofilizowanych składników takich jak: kapusta, warzywa i wołowina. Daje poczucie sytości, a przy tym jest niskokaloryczna. Dzięki temu, że kapuśniak marki Quicker jest łatwy w przygotowaniu, możemy zaserwować go praktycznie w każdym miejscu i o każdej porze. 35 g zliofilizowanych składników po uwodnieniu daje nam 260 g pysznej zupy.

Quicker – grochówka

Masa netto 50 g, po uwodnieniu 270 g

Cena ok. 7 zł

Quicker – kapuśniak

Masa netto 35 g, po uwodnieniu 260 g

Cena ok. 7 zł

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF