W trakcie celebrowania posiłków, szczególnie tych wyjątkowych, jak weekendowe śniadania często marzymy o wędlinach, takich jak dawniej… Pełnych smaku, aromatu, doskonale przyprawionych, cieszących oko i zachwycających podniebienie. Ponad wszystko zależy nam również na najwyższej jakości produktów i zdrowym ich przygotowaniu. Dla wszystkich ceniących domowe, pyszne wędliny firma Hańderek przygotowała nowe UPIECZONE produkty wędliniarskie.

1

Przygotowanie domowych wędlin nie jest łatwe, szczególnie jeśli chcemy zachować ich soczystość. Dodatkowo ich domowa produkcja wiąże się ze znajomością mięs, procesów wytwórczych i temperatur ich pieczenia. Musimy również zaufać nieznanym dostawcom półproduktów i z pewnością poświecić wiele czasu i uwagi mięsiwie zamkniętemu w piekarniku. Często na wykonanie własnych wędlin decydujemy się w przededniu rodzinnych uroczystości lub świąt. Co w natłoku innych obowiązków kończy się dość niefortunnie – zbyt wypieczoną i niesmaczną wędliną. Jak oszczędzić sobie kuchennych rozczarowań? Jak „nie zwariować” przed ladą działu mięsnego i nakarmić rodzinę pysznym UPIECZONYM mięsem? – najlepiej pozostawić kwestię wyrobu wędlin specjalistom i zaufać nowej grupie wędlin firm Hańderek.

Crispy Organic Unhealthy Bacon

Po naszemu UPIECZONE

Rodzinna firma z podbeskidzkiej wsi Buczkowice wprowadza na rynek nową markę wędlin Po naszemu UPIECZONE. To grupa mięs z najlepszej polskiej wieprzowiny i drobiu pieczona w wysokiej temperaturze w taki sposób, aby zachować kruchość i soczystość wędlin. Wędliny UPIECZONE, to boczek i bekon oraz filet z indyka. Wypieczona skórka, delikatne mięso o sprężystej strukturze i moc aromatów łączących w sobie soki mięsiwa i indywidualnie dobrany zestaw przypraw – to najsmaczniejsze cechy wyróżniające te wędliny.

Boczki i bekony jak dawniej

Bez nich nie wyobrażamy sobie solidnej jajecznicy, typowego angielskiego śniadania, spaghetti carbonara, czy nadzienia do pierogów – boczek i bekon, bo o nich mowa to składniki wielu uwielbianych przez nas potraw. Aromatyczny Bekon Upieczony i Boczek Upieczony, to tradycyjnie przygotowane wyroby o wyjątkowym smaku. Długie pieczenie i staranne nacierane przyprawami sprawiają, że boczek i bekon nie tylko widokiem wzmagają nasz apetyt, ale podczas krojenia zachowują swoją strukturę i „obłędnie” smakują. Produkty te szybko staną się niezbędną bazą do wielu tradycyjnych zup oraz przepisów przywiezionych np. z Włoch. UPIECZONY Bekon – to wędlina na bazie najlepszego boczku, którą bez trudu pokroimy w plastry i ułożymy na kanapkach. Tak energetyczne śniadanie, to doskonały początek dnia pełnego wyzwań.

 

Filet_Upieczony_Z_Indyka_mCierpliwie UPIECZONY indyk

Filet Upieczony z indyka – to propozycja dla wielbicieli drobiu. Filet z piersi indyka doskonale sprawdzi się jako wędlina śniadaniowa. Świetnie smakuje z dodatkiem musztard, majonezów, powideł śliwkowych i z żurawiną. Kanapki na wynos będą równie smaczne. Zdolny kucharz przyrządzi z niej również danie główne np. plastry z indyka w sosie cytrynowo-kaparowym. Delikatnie przyprawiony i upieczony w odpowiedniej temperaturze Filet posiada sprężystą strukturę i zrumienioną skórkę. 100g aromatycznej i soczystej wędliny wykonano z 102 g mięsa.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF