Linia Owoce Świata od Tymbarku wzbogaciła swoją ofertę o Kakaowiec – nowy, zupełnie wyjątkowy smak, jakiego jeszcze nie było. To prawdziwa gratka dla wszystkich fanów owocowej egzotyki. Owoce Świata Kakaowiec to innowacyjna propozycja na rynku napojów, inspirowana słoneczną, tętniącą gorącym rytmem i energią Brazylią.

OŚlogoW Tymbarku, komponowanie niezwykłych, soczyście owocowych smaków jest pasją. Owoce Świata Kakaowiec, to napój, który nie tylko skutecznie gasi pragnienie i doskonale orzeźwia. Innowacyjna propozycja Tymbarku łączy w sobie oryginalny smak oraz wysoką jakość i funkcjonalność produktu. Dzięki wygodnej, poręcznej butelce w formacie „one-the-go”, wyśmienitym smakiem kakaowca można cieszyć się w każdej chwili.

Linię Owoce Świata w formacie „one the go” tworzy obecnie pięć niezwykłych, egzotycznie owocowych smaków z najbardziej odległych zakątków świata: brazylijski Kakaowiec, meksykański Kaktus, fińska Żurawina, orientalne i tajemnicze liczi z Dalekiego Wschodu oraz pełne smaku filipińskie Mango. Tymbark Owoce Świata to idealna propozycja dla osób poszukujących nietypowych smaków, które  nie godzą się na konsumpcyjną nudę. Już jeden łyk wystarczy, aby poczuć egzotyczny klimat odległych krajów i smak niezwykłych podróży.

Tymbark Owoce Świata (2)Cena sugerowana na półce:  1,79 zł.
Typ i wielkość opakowania jednostkowego: butelka szklana 250 ml.
Typ i wielkość opakowania zbiorczego: zgrzewka 15 sztuk
Producent:  Tymbark – GMW Sp. z o. o. Sp. k., 34-650 Tymbark
Dystrybutor: MWS Sp. z o.o. Sp. k., ul. Strefowa 13, 43-100 Tychy

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF