Słońce, które budzi Cię każdego dnia, niekończący się entuzjazm i energia do działania, które codziennie Ci towarzyszą. Tak smakują letnie wakacje. A gdyby tak… trwały cały rok? Tymbark znalazł sposób, jak zamknąć to, za co kochamy lato w smakowitym soku – aksamitnie gładkim, niezwykle pożywnym, z witaminami i beta-karotenem. Tymbark Vitamini to nowa propozycja w portfolio marki w kategorii soków marchwiowo-owocowych.

Tymbark Vitamini - Banan-Marchew-Jabłko Tymbark Vitamini - Brzoskwinia-Marchew-Jabłko Tymbark Vitamini - Malina-Marchew-JabłkoKochaj zdrowie, kochaj życie – w Tymbarku wiemy wszystko o tym, jak zdrowo cieszyć się życiem. Nowa propozycja marki powstała z myślą o tych, którzy każdego dnia dbają o zdrowie, witalność i doskonałe samopoczucie swoje oraz swoich najbliższych. Idealną odpowiedzią na ich potrzeby  jest Tymbark Vitamini – nowa linia soków marchwiowo-owocowych w najpopularniejszych smakach, zgodnych z preferencjami konsumentów: Banan-Marchew-Jabłko, Brzoskwinia-Marchew-Jabłko, Malina-Marchew-Jabłko. Każdy
z wariantów nie tylko doskonale smakuje, ale zawiera także bogaty koktajl witamin: A, C i E. Ten unikalny zestaw przyczynia się do zmniejszenia uczucia znużenia i zmęczenia, wspiera walkę ze stresem oraz pomaga zachować piękną, zdrową skórę. Ulubione, dojrzałe w słońcu owoce, delikatna, gładka konsystencja, witalność i energia – pochodzące z witamin. Dzięki Tymbark Vitamini możesz cieszyć się smakiem letnich wakacji zawsze wtedy, kiedy masz na to ochotę.

***

Dystrybutor: MWS Sp. z o.o. Sp. k.
Data rozpoczęcia sprzedaży:
styczeń 2016
Sugerowana cena na półce: 3,49 zł
Typ i wielkość opakowania jednostkowego: karton 1L
Typ i wielkość opakowania zbiorczego:
karton zbiorczy 6 x 1L

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF