Odkryj fantastyczne połączenie delikatnego sera pleśniowego ze słodkimi owocami. Do rodziny serów Valbon dołączył nowy smak, Valbon Camembert z morelami! Kremowy, miękki ser powstaje na bazie oryginalnej francuskiej receptury. Delikatna, aksamitna skórka kryjąca miękkie, kremowe wnętrze to obietnica uczty najlepszych smaków.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAValbon to produkt idealny nie tylko na specjalne okazje, ale także na spotkania z rodziną czy przyjaciółmi.Nowy, letni, morelowy smak sera doskonale komponuje się ze świeżą bagietką w sałatce lub w towarzystwie innych letnich owoców.
Valbon jako jeden z pierwszych serów pleśniowych znalazł uznanie wśród polskich konsumentów. Jego wyjątkowy i aromatyczny smak oraz delikatna konsystencja podbijają podniebienie Polaków już od 2000 roku. Wykwintne sery Valbon produkowane są przez firmę Hochland Polska w zakładzie w Baranowie k. Ostrołęki – jednym z najnowocześniejszych zakładów przemysłu spożywczego w Polsce.

Sery Valbon dostępne są w różnorodnych wariantach smakowych. W rodzinie serów Valbon są warianty brie, camembert oraz coraz bardziej popularne w ostatnim okresie sery Valbon Delice i Valbon Rouge. Teraz również z owocami!

Valbon Camembert z morelami

Cena sugerowana: 6,49 PLN

Pojemność: 150 g

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF