Obecnie sprzęty domowe muszą być nie tylko funkcjonale, ale także powinny zachwycać swoim designem. Projektanci starją się, by przedmioty użytkowe były jednocześnie dekoracją wnętrza. Dlatego szklany dzbanek Dafi przeszedł metamorfozę! Jego wnętrze wizualnie zyskało na lekkości, dzięki zastosowaniu transparentego tworzywa. Połączenie najwyżej jakości szkła i plastiku to duet doskonale wpisujący się w styl minimalistyczny, który od kilku lat króluje w naszych domach.

1

Dzbanek filtrujący do wody to urządzenie, które przyda się w każdym domu. Zwłaszcza, gdy szukamy ekonomicznych i ekologicznych rozwiązań. Szklany dzbanek Dafi występuje teraz w nowej odsłonie Crystal – jego wnętrze zostało wykonane z transparentnego tworzywa. Dzięki temu zabiegowi dzbanek doskonale wpisuje się w design nowoczesnych wnętrz.

Dzbanek Dafi Crystal oczyszcza wodę kranową, poprawia jej walory smakowe i pozwala przefiltrować nawet 150 l kranówki (koszt jednego litra czystej wody to tylko 10 groszy!). Jednak warto zwrócić też uwagę na walory estetyczne. Doskonale zaprojektowany i przemyślany design dzbanka doskonale wpasuje do każdej kuchni, jadalni czy salonu. Dzięki uchylnej klapce dzbanek można napełnić wodą bez zdejmowania pokrywy, ergonomiczny kształt rączki zapewnia wygodę i bezpieczeństwo podczas użytkowania, a antypoślizgowa podkładka w podstawie dzbanka to gwarancja stabilności na każdej powierzchni.  Dzbanek wyposażony jest też we wskaźnik LED, który poinformuje nas o konieczności wymiany filtra. To dzbanek, który spełnia jednocześnie funkcję eleganckiej karafki. Woda w pięknym dzbanku prezentuje się dużo lepiej niż w plastikowej butelce.

Dafi Crystal 2L, ok. 70 PLN

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF