Istnieją produkty tak wyjątkowe i cenne, że obcowanie z nimi to prawdziwa przyjemność dla ciała i ducha. Taka właśnie jest unikalna, szlachetna i charakteryzująca się wyjątkowo łagodnym aromatem żółta herbata. Przez wiele lat przeznaczona była ona jedynie dla cesarskiego dworu, jednak teraz – dzięki marce Czas na Herbatę – każdy może rozkoszować się jej niepowtarzalnym smakiem.


sunon_yellow_tea_torebka_czas_na_herbate

Żółta herbata to prawdziwy klejnot wśród wszystkich odmian tego napoju. „Sunon Yellow tea” marki Czas na Herbatę produkowana jest w chińskim Huoshan, w prowincji Anhui w bardzo małych ilościach, dlatego też na rynku europejskim jest niemal nieznana. Na szczęście teraz, dzięki marce Czas na Herbatę, wyjątkowy smak tego napoju będzie mógł poznać każdy zainteresowany. Dlaczego warto sięgnąć po filiżankę tego delikatnego, bladożółtego naparu? Przede wszystkim dla niezapomnianych doznań zmysłowych. Herbata „Sunon Yellow tea” wyróżnia się wyrazistym smakiem o lekko orzechowej nucie i aromatem zbliżonym nieco do herbaty białej. Znawcy tematu twierdzą, że nawet kilka łyków potrafi zmienić sceptyka w zagorzałego miłośnika tego napoju. Drugą kwestią, dla której powinno się pić żółtą herbatę są jej niezwykłe właściwości. Przywraca ona bowiem siły witalne, ma znakomity wpływ na układ trawienny, a dodatkowo usuwa szkodliwe substancje z organizmu.

Warto wiedzieć, że liście żółtej herbaty są bardzo delikatne, dlatego też trzeba parzyć je z dużą uwagą i starannością. Susz należy zalać wodą o temperaturze 75-80 stopni Celsjusza i parzyć przez 3 do 5 minut. Po tym czasie można już śmiało rozkoszować się smakiem szlachetnego naparu. Warto wiedzieć, że liście zaparzać można nawet trzykrotnie, za każdym razem otrzymując bogaty i aromatyczny napój.

Żółta herbata dostępna jest online na www.czasnaherbate.net, a także w ofercie stacjonarnych sklepów Czas na Herbatę.

„Sunon Yellow tea” marki Czas na Herbatę

Cena: 39,90 zł/ 100g

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF