Wszyscy, którzy uwielbiają chwile z kubkiem herbaty w dłoni wiedzą, jak trudny bywa wybór odpowiednich akcesoriów do jej serwowania. By w pełni cieszyć się smakiem ulubionego naparu nie wystarczy przecież zwyczajne naczynie. Z myślą o najbardziej wymagających i zabieganych osobach, marka Czas na Herbatę przygotowana niezwykle praktyczne, a przy tym stylowe kubki z metalowym zaparzaczem-sitkiem i przykrywką.

kubki_z_zaparzaczem_czas_na_herbateWygodny sposób na herbatę

Czarna, biała, zielona lub czerwona – niezależnie od tego po który z naparów sięgamy najchętniej, często jesteśmy zmuszeni, aby przygotowywać go w biegu. Dostępne w ofercie Czas na Herbatę nowe kubki z zaparzaczem i przykrywką wyróżnia wyjątkowa wygoda użytkowania, która sprawia, że zaparzanie herbaty zarówno w domu, jak i w miejscu pracy jest niezwykle proste i komfortowe. Wystarczy, że ulubioną herbacianą kompozycję zalejemy wodą, przykryjemy dołączoną przykrywką i poczekamy do zaparzenia. W tym czasie wraz z kubkiem możemy wrócić do obowiązków w pracy, natomiast gdy napar będzie gotowy wystarczy usunąć wyjmowane sitko i odstawić je na dołączoną przykrywkę. Pomoże nam to zaoszczędzić czas i energię, gdyż wszystkie niezbędne czynności możemy wykonać przy biurku nie odrywając się od pracy.

Dzieła sztuki na co dzień

W ofercie marki Czas na Herbatę znalazły się kubki o pojemności 300ml wraz z akcesoriami w trzech motywach – barwnej latarni morskiej, apetycznych wiśni i klasycznych liści herbaty. Naczynia te pochodzą z kolekcji niemieckiego koncernu „Jameson&Tailor”, który produkuje swoje wyrobyz najwyższej jakości surowców. Co więcej, zdobione są one motywami stworzonymi przez cenionych artystów-plastyków. Tak estetyczna oprawa kubków z pewnością dodatkowo umili czas z herbatą szczególnie podczas stresującego dnia w pracy.

Przygotowywanie i picie herbaty to wspaniały rytuał, któremu bez wątpienia warto poświęć należyty czas. Bywają jednak sytuacje, w których nie mamy go za wiele. Wówczas doskonale sprawdzi się kubek z zaparzaczem i przykrywką dostępny w ofercie marki Czas na Herbatę, który pozwoli nam w kilka chwil przyrządzić aromatyczny napar.

Kubek Jameson latarnia 0,3 l dostępny w ofercie Czas na Herbatę

Cena: 45,90 zł

Kubek Jameson wiśnia 0,3 l dostępny w ofercie Czas na Herbatę

Cena: 45,90 zł

Kubek Jameson herbata 0,3 l dostępny w ofercie Czas na Herbatę

Cena: 45,90 zł

Produkty z oferty dostępne są w ofercie sklepów stacjonarnych Czas na Herbatę, a także online na www.czasnaherbate.net.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF