Delecta rozbudowuje ofertę w kategorii mieszanek ciast, wprowadzając na rynek nowe aromatyczne ciasto marchewkowe do samodzielnego wypieku. Produkt doskonale wpisuje się w trend żywności opartej na naturalnych składnikach i opracowanych z dbałością o najwyższą jakość.

Delecta_Ciasto marchewkowe_jpgMarchewkowe ciasto Delecta to domowa wersja wypieku cieszącego się popularnością w kawiarniach i cukierniach. Bogata kompozycja aromatycznych przypraw (cynamonu, goździków, gałki muszkatołowej i kardamonu) oraz suszonej marchewki podkreśla naturalny skład produktu, z którego wyeliminowano wszytsko, co zbędne (konserwanty, sztuczne barwniki)

Do wersji podstawowej wypieku wystarczy dodać jaja, olej i wodę. By otrzymać ciasto bardziej wyrafinowane, można wzbogacić jego smak świeżą marchewką, soczystym ananasem i orzechami włoskimi. Upieczone w domu i  podarowane najbliższym bez okazji,  to tak… prosto z serca, nada słodki smak każdej chwili.

Marchewkowe ciasto Delecta jest dostępne w tradycyjnym i nowoczesnym kanale dystrybucji w sugerowanej cenie detalicznej ok. 6,00 zł/opakowanie.

Producent:                        Bakalland S.A. (www.delecta.pl)

Cena det.:                          Marchewkowe ciasto Delecta (430 g), cena det. ok. 6,00 zł

Życzymy udanych wypieków!  Pamiętaj… w pieczeniu najbardziej ceni się dobre intencje.

Piecz śmiało dla innych… ot tak… prosto z serca.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF