Aromatyczne ciasto, takie jak marchewkowe, jest niezawodnym sposobem na małe smuteczki i „wielkie katastrofy” dnia codziennego. Upieczone w domu z niewielką pomocą Delecty i podarowane najbliższym bez okazji,  to tak… prosto z serca, nada słodki smak każdej chwili.

Delecta_Ciasto marchewkowe_jpgNowe Marchewkowe ciasto Delecta to domowa wersja wypieku cieszącego się popularnością w kawiarniach i cukierniach. Bogata kompozycja aromatycznych przypraw (cynamonu, goździków, gałki muszkatołowej i kardamonu) oraz suszonej marchewki podkreśla naturalny skład produktu, z którego wyeliminowano wszystko, co zbędne (konserwanty, sztuczne barwniki).

Do wersji podstawowej wypieku wystarczy dodać jaja, olej i wodę. By otrzymać ciasto bardziej wyrafinowane, można wzbogacić jego smak świeżą marchewką, soczystym ananasem i orzechami włoskimi. Dzieło zwieńczy krem z serka śmietankowego, przygotowany według przepisu podanego na opakowaniu.

Ciasta i przyprawy Delecta to punkt wyjścia dla Twojej kulinarnej wyobraźni. Zainspiruj się ich głębokim aromatem i pozwól poprowadzić w świat słodkich wypieków i deserów prosto z serca.

Producent:                        Bakalland S.A. (www.delecta.pl)

Cena det.:                          Marchewkowe ciasto Delecta (430 g), cena det. ok. 6,00 zł

 

Życzymy udanych wypieków!  Pamiętaj… w pieczeniu najbardziej ceni się dobre intencje.

Piecz śmiało dla innych… ot tak… prosto z serca.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF