Co robić w długie zimowe wieczory, kiedy za oknem ciemno, a temperatura nie zachęca do spacerów? Można obejrzeć film, poczytać książkę, albo po prostu spotkać się z przyjaciółmi. Niezależnie od tego co wybierzemy, zawsze warto mieć pod ręką jakąś smakowitą przekąskę, po którą można sięgnąć, gdy dopadnie nas głód. Wszystkich, którzy lubią przegryźć coś smacznego, z pewnością ucieszy fakt, że firma Pekpol Ostrołęka wprowadziła właśnie na rynek pyszne kabanosy Chorizo i Klasyczne w wersji mini.

Obie przekąski kuszą swoim smakiem i wyglądem. Mini kabanosy Chorizo to wyjątkowe, kiełbaski, o intensywnym, pikantnym smaku i wyrazistym, pomarańczowym kolorze. Z pewnością zachwycą podniebienia tych, którzy gustują w ostrych przekąskach. Z kolei Mini Kabanosy Klasyczne zachęcają delikatnym smakiem, aromatycznym lekko wędzonym zapachem oraz swą kruchą konsystencją. Obydwa produkty powstały z najwyższej jakości mięsa wieprzowego. Do wyprodukowania 100 g produktu użyto 172, 4 g mięsa.

– Połączenie w procesie produkcyjnym, najnowszych technologii z tradycją sprawiło, że zarówno Kabanosy Klasyczne, jak i kabanosy Chorizo w wersji mini, wyróżniają się wyjątkową trwałością. Oznacza to, że mogą być one przechowywane poza lodówką przez dłuższy czas, bez obawy utraty jakości i świeżości. Temperatura ich przechowywania wynosi od 10 do 18 °C – mówi Małgorzata Wódkiewicz z ZM Pekpol Ostrołęka.

Przysmaki firmy Pekpol to idealna propozycja dla wszystkich, którzy chcą oczarować podniebienia zaproszonych gości, bez konieczności spędzania wielu godzin w kuchni. Ta uniwersalna przekąska sprawdzi się również jako przegryzka w pracy, na wycieczce i w podróży.

 

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF