Znacznie skraca czas mycia okien, nie zostawia smug i cechuje się ergonomicznym kształtem. WindoMatic to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy cenią czystość i chcą przy tym wygospodarować czas dla siebie.

Vileda WindoMatic_fot. ViledaMycie okien jest bardzo czasochłonnym zajęciem. Badania wykazują, że najdłużej – bo aż 50% – trwa ich należyte osuszanie i polerowanie. WindoMatic zacznie skraca czas przeznaczony na ten obowiązek. W efekcie w łatwy i szybki sposób możemy cieszyć się czystymi oknami bez smug.

Jak działa WindoMatic?

Centralną częścią urządzenia jest ruchoma głowica, która została wyposażona w 12 kanałów ssących. Zapewniają one optymalny przepływ powietrza, dzięki czemu nadmiar wody jest ściągany równomiernie. Eliminuje to powstawanie nieestetycznych „kreseczek” na szybach. Główna część urządzenia idealnie przylega do czyszczonej powierzchni i pozwala na dostosowanie siły nacisku na powierzchnię, z której ściągamy ciesz. Zapewnia również doskonałe zbieranie wody z najbardziej problematycznych miejsc, czyli z okolic framug.

Wysoka jakość wykonania gumowych elementów całkowicie eliminuje występowanie efektu zużytej wycieraczki samochodowej.

Ergonomiczny kształt WindoMatic optymalnie dostosowuje się do dłoni, a jego niewielka waga pozwala na komfortowe mycie zabrudzonych szyb. Aby opróżnić zbiornik wystarczy jeden ruch.  Na uwagę zasługuje również oryginalny design.

Czyste okna i dużo więcej

WindoMatic można nazwać urządzeniem wielofunkcyjnym, gdyż ułatwia nie tylko mycie okien, lecz również ściąganie nadmiaru wody ze stołu czy kuchennego blatu. Z powodzeniem możemy używać go

także do czyszczenia kabin prysznicowych, okien dachowych, szyb w samochodach oraz luster. Wszystkie te powierzchnie w kilka chwil staną się czyste i lśniące.

Vileda od lat dba o to, by ułatwić wykonywanie codziennych obowiązków. Innowacyjne rozwiązania tej firmy są przede wszystkim funkcjonalne i pozwalają na zaoszczędzenie czasu oraz wysiłku.

Waga: 640 g

Cena: od 158 zł

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF