Dlaczego uprawiamy sport? Dla przyjemności! Polacy pokochali aktywność fizyczną. Ponad połowa z nas biega, jeździ na rowerze lub pływa. Wszystko z świadomością swojego ciała i znaczenia ruchu dla zdrowia. Dlatego też coraz częściej sięgamy po produkty, które pomagają nam w sportowych zmaganiach. Doskonałą propozycją dla osób aktywnych jest MK Cafe Green Active, połączenie mielonej kawy palonej z ekstraktem kawy zielonej.

3W ciągłym ruchu Polacy wyszli z domów by ćwiczyć! Rosnąca liczba biegów masowych, siłowni na świeżym powietrzu i wyścigów rowerowych potwierdza, że:

Polacy pokochali aktywność fizyczną!

Według badań CBOS z 2013 r. 66% Polaków uprawia sport bądź ćwiczenia. Regularnie ćwiczy aż 40% Polaków. Najbardziej popularnym sportem jest jazda na rowerze (51%), na drugim miejscu znalazło się pływanie (28%). Bardzo popularne jest również bieganie (18%).1

– Polacy coraz częściej podchodzą do amatorsko uprawianego sportu bardzo profesjonalnie. Koncentrują się nie tylko na treningu, ale również na tym co jedzą i piją oraz jakie składniki dostarczają swojemu organizmowi. To już pewien styl życia, który determinuje co jemy i pijemy, jak się ubieramy oraz w jaki sposób spędzamy czas wolny – mówi Mateusz Jasiński, trenerbiegania.pl

MK Cafe Green Active – SMAK, KTÓRY PORUSZA!

To co jemy i pijemy nie pozostaje bez wpływu na naszą kondycję. Dlatego warto sięgnąć po produkty, które wspomogą nasz organizm w trakcie intensywnych treningów czy w trakcie okresu startowego. Doskonałą propozycją dla osób aktywnych fizycznie jest kawa MK Cafe Green Active. To połączenie palonej kawy mielonej z ekstraktem kawy zielonej. Nowa propozycja od MK Cafe to doskonały smak czarnej kawy oraz właściwości kawy zielonej w jednej filiżance.

– Uprawiając sport robimy to przede wszystkim z myślą o przyjemności i o własnym zdrowiu. Pamiętamy również o zachowaniu szczupłej sylwetki, bez zbędnych kilogramów, oraz poprawie ogólnej kondycji. Ludzki organizm jest jak maszyna, w której wszystkie elementy muszą idealnie funkcjonować, by osiągnąć pożądane efekty. Dlatego jeśli uprawiamy sport z myślą o poprawie kondycji oraz kontroli masy ciała należy dać naszemu organizmowi odpowiednie paliwo. Szczególnie dla osób aktywnych polecana jest kawa zielona. Osobiście polecam MK Cafe Green Active z ekstraktem kawy zielonej, która charakteryzuje się doskonałym smakiem kawy czarnej i właściwościami kawy zielonej – mówi Justyna Mizera, dietetyk sportowy.

MK Cafe Green Active dostępna będzie w sklepach od połowy listopada. Kawę można kupić w opakowaniach 250g w rekomendowanej cenie 15,99 PLN.

Więcej informacji: http://mkcafe.pl/

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF