Niespodziewanie i bez wsparcia marketingowego firma Maspex Wadowice wprowadził nową linię produktów skierowanych dla najmłodszych – dla dzieci powyżej 4. miesiąca życia.

 

 

Aktualnie w dostępne są mus i kaszka owocowa. Podstawowym wyróżnikiem tych owocowo-ryżowych posiłków jest to, że nie zawierają one cukru lub glukozy. Producent zapewnia, że znajduje się w nich wyłącznie fruktoza, która jest elementem składowym owoców, z których przygotowane są posiłki. NIE znajdziemy w nich zatem glukozy oraz innych sztucznych cukrów lub substancji słodzących.

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Produkty są dostępne w  saszetkach, co jest bardzo wygodnym rozwiązaniem dla przemęczonych rodziców. Dziecko powyżej 10. miesiąca życia – bez żadnego problemu poradzi sobie z samodzielnym spożyciem takiego posiłku.

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Póki co produkty znajdziemy tylko w sklepach Biedronka i z tego co zauważyliśmy cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem.

Nie wiemy, czy i kiedy  pojawią się w regularnej sprzedaży, oraz czy będą dostępne również w innych sklepach. Z tym pytaniem zwróciliśmy się do biura prasowego Biedronki  oraz MASPEX. Jak tylko otrzymamy odpowiedzi- uzupełnimy materiał.

 

 

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF