Marka Krakus (Agros-Nova), lider w kategorii ogórków konserwowych i koncentratów zup oraz wicelider w kategorii zup gotowych, wzbogaciła swoją ofertę o bardzo lubiane przez konsumentów ogórki kiszone.

KISZONE OGORKI 640gPolacy uwielbiają i chętnie sięgają po ogórki w każdej postaci. Jedną z bardziej ulubionych są tradycyjne ogórki kiszone doprawione dużą ilością chrzanu, kopru i czosnku, w sam raz na zimę. Jędrne i chrupiące, wyraziste w smaku, o odpowiednio zielonej barwie – właśnie takie są ogórki kiszone Krakus.

Do ich wyprodukowania wybrane zostały tylko odmiany przeznaczone specjalne do kiszenia, zbliżone pod względem kształtu i wielkości. Smak wzbogaciły tradycyjne dodatki: chrzan, czosnek i koper. Warto podkreślić, że ogórki kiszone Krakus są układane w słojach ręcznie. Dzięki temu – podobnie jak konserwowe, będą uznawane przez konsumentów za wzorzec w swojej kategorii.

Krakus to jedna z  najbardziej znanych polskich marek – wprowadzenie tej nowości to kolejna szansa na wzmocnienie pozycji i świadomości marki jako eksperta w kategorii marynaty.

Produkty Krakus od ponad 40 lat przygotowywane są na bazie tradycyjnych, polskich receptur i pojawiają się również na innych rynkach – są znane i lubiane również w wielu krajach poza Polską, m.in. w Wielkiej Brytanii, Szwecji, Japonii, Australii, czy USA. Marka Krakus była wielokrotnie wyróżniana i nagradzana przez konsumentów, m.in. w plebiscycie Produkt Roku czy kolejnych edycjach Superbrands.

Rekomendowana cena detaliczna produktu: 5,99 zł

Gramatura opakowania: 640 g

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF