Właśnie ruszyła kolejna odsłona projektu Jacobs Baw się kawą. Jeśli więc  potrzebujesz orzeźwienia i pragniesz odprężyć się po ciężkim dniu z ulubioną mrożoną kawą, na pomoc po raz kolejny przyjdzie wyjątkowy duet Jacobs i Ani Starmach. Wszystko po to, by na stronie www.przepisynakawe.pl każdy odnalazł swoją letnią, kawową inspirację i mógł w pełni cieszyć gorącymi dniami. Specjalnie na tę okazję marka przygotowała pyszne owocowe posypki dołączone do opakowania. Wystarczy, że dodasz je do ulubionej, mrożonej kawy i napój rodem z kawiarni jest już w Twoich rękach.

1

Sukces poprzednich edycji projektu Baw się kawą sprawił, że tego lata marka wraz z jej ambasadorką Anią Starmach postanowiła jeszcze raz wyjść na przeciw potrzebom swoich konsumentów. Duet zachęca do przyrządzania pysznych mrożonych kaw we własnym domu. Na stronie przepisynakawe.pl powstało mnóstwo nowych i inspirujących przepisów oraz wskazówek jak sprawić, by nasza kawa była pyszna i wyglądała jak ta serwowana w kawiarni. Odpręż się więc przy „kawie muśniętej słońcem”, lub dodaj sobie energii kawowym „lemonpower”, a jeśli marzysz już o wakacyjnych wojażach, odetchnij przy kawowym „śnie o Atenach”. Specjalnie na letnie dni, marka przygotowała apetyczne, owocowe posypki, dzięki którym nasza kawa nabierze pysznego smaku i owocowych kolorów.

„Kolejna odsłona projektu Jacobs Baw się kawą, powstała po to, by pokazać, że przygotowanie pysznej i apetycznie wyglądającej kawy mrożonej nie jest trudne, a wręcz może stać się idealną okazją do zabawy we własnej kuchni. Badania pokazują, że co drugi użytkownik kawy pije kawę mrożoną. Przygotowując specjalne owocowe posypki do dekorowania kawy mrożonej, zachęcamy do przyrządzania jej samodzielnie we własnej kuchni ”- mówi Ewa Magiera, Brand Manager Jacobs Douwe Egberts PL.

Kawowe posypki dołączone do opakowania, dostępne są w trzech wariantach:

  • Brzoskwinia i pomarańcza
  • Jabłko i cytryna
  • Malina i mięta
Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF