Z myślą o zbliżających się Świętach Wielkanocnych marka Gellwe przygotowała tradycyjną, domową Babkę Drożdżową z lukrem. To niezwykle puszyste ciasto, bazujące na tradycyjnej recepturze, będzie idealną propozycją zarówno na świątecznym stole, jak i podczas spotkań w gronie rodziny i przyjaciół.

Gellwe_Nowa Babka Drożdżowa z lukremWłasnoręcznie przygotowane wypieki smakują najlepiej, szczególnie gdy w przyrządzaniu smakołyków bierze udział cała rodzina. Idealną propozycją na Święta Wielkanocne, ale także na rozmaite spotkania w gronie rodziny i przyjaciół jest Babka Drożdżowa z lukrem.
Tej wiosny dołączyła ona do portfolio ciast tradycyjnych, oferowanych przez markę Gellwe. Wyjątkowa Babka Drożdżowa
z lukrem została stworzona w oparciu o domowe, tradycyjne przepisy. Dzięki wyjątkowej recepturze opracowanej przez Gellwe przygotowanie ciasta drożdżowego już nigdy nie będzie wyzwaniem! Nowa Babka Drożdżowa z lukrem to obowiązkowa pozycja królująca wśród wypieków na Wielkanocnym stole. Pięknie udekorowana wiosennymi kwiatami i bukszpanem z pewnością rozgości się w naszych domach, szczególnie w zbliżającym się świątecznym czasie.

Rekomendowana cena Babki Drożdżowej z lukrem: 5,99 zł, dostępna w sieci TESCO.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF