FC Solidarność, należąca do Grupy Colian, rozszerzyła asortyment cukierków marki Toffino o nowy smak, Toffino o smaku śmietankowym. Mleczne toffi z kremem o smaku śmietankowym są dostępne w tradycyjnym i nowoczesnym kanale dystrybucji od listopada br.

Toffino śmietankoweBogata oferta FC Solidarność powiększyła się o kolejny produkt. Do portfolio marki Toffino dołączył nowy smak cukierków. Toffino o smaku śmietankowym to mleczne toffi z miękkim wnętrzem. Delikatna, słodka skorupka skrywa pyszny krem o smaku śmietankowym. Toffino o smaku śmietankowym stanowi propozycję dla wszystkich wielbicieli słodyczy.

Produkt jest dostępny w opakowaniu o atrakcyjnej kolorystyce, podkreślającej lekkość śmietankowego smaku. Pakowane w karton ekspozycyjny o wadze 2,5 kg, Toffino o smaku śmietankowym są dostępne na wagę.

Cukierki Toffino są oferowane w czterech wariantach: Toffino czekoladowe, Toffino o smaku malinowym, Toffino o smaku porzeczkowym oraz Toffino o smaku śmietankowym.

Grupa Colian jest właścicielem tradycyjnych polskich marek słodyczy m.in: Goplana, Jutrzenka, Solidarność, Grześki, Familijne.

Producent: FC Solidarność, Grupa Colian

Produkt: Toffino o smaku śmietankowym

Cena: 1 kg – 26,99 zł

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF