Lato to okres intensywnego ładowania naszych baterii słonecznych, czas kiedy chcemy w 100% wykorzystać piękną pogodę i radosną aurę podczas plenerowych spotkań z przyjaciółmi. Grill to nieodzowny element letnich weekendów za miastem, pikników na łonie natury, biwaków. Dobre potrawy z rusztu to radość jedzenia, moment wspólnego biesiadowania i dzielenia się wrażeniami.

zdjęcie podudzie z kurczaka nasz kurczakNasz Kurczak na grilla to gotowe dania na grilla bez konserwantów, z najwyższej jakości mięsa drobiowego pochodzącego z kurcząt hodowanych na fermach nadzorowanych przez Wipasz S.A. Hermetyczne opakowanie chroni mięso przed zanieczyszczeniami, uszkodzeniami,  ponadto ułatwia transport i przechowywanie.

Nasz Kurczak na grilla proponuje: Podudzie z kurczaka w przyprawie.

Idealnie przyprawione podudzie Nasz Kurczak to gotowe na grilla, pyszne, świeże i soczyste kawałki mięsa drobiowego bez konserwantów.

Podudzie z kurczaka w przyprawie Nasz Kurczak to:

gwarancja jakości, bezpieczeństwo i świeżość produktów

soczyste, idealnie przyprawione marynatami mięso drobiowe

przylegające do rusztu mięso, dzięki czemu zostaje osiągnięty optymalny, równomierny efekt pieczenia

Podudzie z kurczaka w przyprawie Nasz Kurczak to o 30% szybszy proces pieczenia dzięki odpowiedniemu, głębokiemu zamarynowaniu mięsa!

Cena opakowania ok. 700g – ok. 9,19 zł

Produkty Nasz Kurczak sprzedawane są na terenie całej Polski w sklepach sieciach:                       Auchan, Leclerc, Makro, Real, Simply Market.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF