Do portfolio firmy Politan – czołowego producenta artykułów do przygotowania i przechowywania żywności oraz sprzątania – dołączyły produkty chemii gospodarczej pod marką Helios. Marka powstała z myślą o pachnącym i lśniącym domu każdego dnia. Płyny do podłóg, szyb, środki do czyszczenia i pielęgnacji Helios kryją w sobie wyjątkową moc zapachów! Oryginalne kompozycje takie jak jabłko z cynamonem, zielona herbata czy kokos z pewnością zadowolą wszystkich tych, którzy poszukują świeżych i niebanalnych zapachów. Wysoka jakość produktów jest gwarancją skuteczności nawet przy bardzo silnych zabrudzeniach.

Marka Helios istnieje na polskim rynku od 1950 roku. Lata doświadczeń oraz umiejętność połączenia produkcji nowoczesnych wyrobów z przystępnymi cenami pozwoliły na stworzenie bardzo atrakcyjnej oferty. W portfolio marki Helios znajduje się chemia gospodarcza, a w tym specjalistyczne oraz uniwersalne środki do mycia i konserwacji podłóg, substancje do mycia i czyszczenia kuchni oraz łazienki, preparaty do pielęgnacji mebli i drewna. Drugą kategorię produktów stanowią preparaty do konserwacji obuwia obejmujące emulsje oraz pasty.

Z produktami marki Helios, codzienne obowiązki mogą stać się przyjemnością. Wyobraźmy sobie, że podczas sprzątania towarzyszą nam świeże zapachy, które na długo wypełniają cały dom!

helios_plyn_do_podlog_jablkoPłyn uniwersalny do mycia podłóg Helios wspaniale odświeży dom – będzie czysto i pachnąco. W zaledwie kilka chwil w całym pomieszczeniu uniesie się świeży zapach, który będzie nam towarzyszył jeszcze przez długi czas. Mycie podłogi może stać się łatwe i przyjemne gdyż płyn uniwersalny Helios nie pozostawia trudnych do usunięcia zacieków i smug. Świetnie sprawdza się do:

  • podłóg z drewna lakierowanego
  • laminowanych paneli ściennych i podłogowych
  • podłóg z PCV
  • linoleum, gumoleum, terakoty
  • marmuru, kamienia i lastryko, płytek ceramicznych

Helios Płyn uniwersalny do mycia podłóg JABŁKO Z CYNAMONEM

Helios Płyn uniwersalny do mycia podłóg ZIELONA HERBATA

Helios Płyn uniwersalny do mycia podłóg BŁĘKITNA LAGUNA

Helios Płyn uniwersalny do mycia podłóg ŚWIEŻOŚĆ PORANKA

Pojemność: 1l, Cena: 6,20 zł

 

helios_plyn_do_drewna_kokosDo podłóg drewnianych szczególnie narażonych na trudne do usunięcia zarysowania i smugi pozostawiane przez buty, idealnie sprawdzi się Płyn do mycia powierzchni drewnianych Helios. Pozostawia przyjemny zapach, który unosi się w całym pomieszczeniu. Skutecznie czyści i podkreśla naturalne piękno drewna lakierowanego lub woskowanego na: futrynach, drzwiach, meblach, panelach i podłogach korkowych. Skutecznie usuwa tłuste plamy.

Helios Płyn do mycia powierzchni drewnianych KOKOS z woskiem nabłyszczającym

Pojemność: 800 ml, Cena: 11,25 zł

Helios Płyn do mycia powierzchni drewnianych KAWA

Helios Płyn do mycia powierzchni drewnianych MIGDAŁ

Pojemność: 800 ml, Cena: 10,80 zł

 

 

helios_plyn_do_mycia_szyb_cytrynowyNa wiosnę planujemy zazwyczaj gruntowne mycie okien. Dobry i skuteczny preparat zagwarantuje pełen sukces. Płyn do szyb marki Helios zawiera wyjątkowo świeże kompozycje zapachowe, mieszaninę alkoholi i środków myjących, dzięki którym szybko i skutecznie usuwa brud pozostawiając krystalicznie czystą powierzchnię oraz bardzo przyjemny zapach.

Helios Płyn do mycia szyb CYTRYNOWY

Helios płyn do mycia szyb MORSKI

Pojemność: 500 ml, Cena: 4,90 zł

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF