Mleczka w sprayu do czyszczenia kuchni i łazienki dołączyły do produktów z kategorii chemii gospodarczej marki Helios. Niezastąpione podczas domowych porządków skutecznie usuwają uporczywe zabrudzenia i osady. Nie rysują powierzchni i nie pozostawiają smug, dzięki czemu powierzchnie są wyjątkowo czyste, gładkie i lśniące. Idealnie dopasowana do dłoni butelka oraz praktyczny dozownik w sprayu gwarantują wygodę użycia, a delikatna nuta zapachowa mleczek – przyjemny efekt świeżości.

helios_mleczko_spray_kuchnie_pl_wiz_zapach_v01_miniHelios mleczko w sprayu do czyszczenia kuchni poradzi sobie nawet z zaschniętym tłuszczem i trudnymi do usunięcia zabrudzeniami. Wystarczy spryskać czyszczoną powierzchnię, przetrzeć wilgotną ściereczką lub spłukać wodą. Efekt jest natychmiastowy. Mleczko szczególnie polecane jest do mycia pieców kuchennych, piekarników, okapów, blach do pieczenia, zlewów, mebli kuchennych, powierzchni chromowanych i ceramicznych.

Pojemność: 700 ml Cena: ok. 8 zł

 

 

 

 

 

 

helios_mleczko_spray_lazienki_pl_wiz_zapach_v01_miniHelios mleczko w sprayu do czyszczenia łazienki bez trudu usuwa osady z kamienia, rdzę, zacieki z wody i mydła. Produkt przeznaczony jest do mycia kabin prysznicowych, armatury łazienkowej, wanien, umywalek, powierzchni chromowanych i ceramicznych. Pozostawia przyjemny, świeży zapach i higieniczną czystość na długi czas.

Pojemność: 700 ml Cena: ok. 8 zł

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF