Marka FRoSTA rozszerza kategorię produktów z kurczaka o Stripsy. Kawałki filetów  z piersi kurczaka w pikantnej panierce to gwarancja naturalnego smaku gotowa  w kilkanaście minut. Nowość jest dostępna w tradycyjnym i nowoczesnym kanale sprzedaży od listopada br.

 

FRoSTA wychodzi naprzeciw oczekiwaniom koneserów smaku kurczaka. Marka wprowadziła do oferty Stripsy – soczyste, pikantne, otoczone chrupiącą panierką, wysokiej jakości filety z piersi kurczaka. To produkt, który sprawdzi się zarówno, jako samodzielna przekąska, jak i główny element obiadu.

Przygotowanie Stripsów marki FRoSTA jest bardzo proste i nie wymaga używania tłuszczu. Do ich upieczenia w piekarniku, wystarczy jedynie 11 minut. Panierowane filety z kurczaka, docenią osoby zapracowane, wszyscy ceniący naturalny smak posiłków oraz szybkość ich przygotowania.

 

Charakterystyczna szata graficzna opakowania Stripsów, silnie eksponuje produkt, wyróżniając go na tle konkurencji. Na kartoniku znajdują się informacje o czasie i sposobie przygotowania produktu, czytelna lista składników oraz komunikaty podkreślające naturalny charakter produktu. FRoSTA w ofercie, oprócz Stripsów, posiada takie produkty z kurczaka, jak  Wingsy i Chickensy.

 

FRoSTA gwarantuje 100% naturalnego smaku. Wszystkie produkty marki nie zawierają wzmacniaczy smaku, barwników, aromatów, tłuszczów utwardzonych, skrobi modyfikowanej oraz konserwantów.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF