Delecta wprowadza na rynek Łatwe ciacho – pierwsze na polskim rynku ciastko do kubka, które można upiec w mikrofalówce w zaledwie 1 minutę. Asortyment obejmuje trzy najbardziej popularne smaki: czekoladowy, karmelowy oraz z płatkami czekolady. To unikalny koncept produktowy w kategorii szybkich deserów.

Delecta_Latwe ciacho_mix_okZawartość opakowania Łatwego ciacha należy energicznie wymieszać w kubku z 6. łyżeczkami zimnej wody, wstawić do  mikrofalówki i podgrzewać przez ok. 1 minutę. Po wystudzeniu Łatwe ciacho jest gotowe do spożycia. To szybki i pewny sposób na jednoporcjową, słodką przekąskę w dowolnej chwili dnia w domu, w pracy czy na wyjeździe.

Upieczone ciastko zawiera tylko 15,4 g cukrów i stanowi doskonałe źródło błonnika. To świetna alternatywa dla popularnych deserów, wafelków czy ciasteczek.

Łatwe ciacho Delecta jest dostępne w tradycyjnym i nowoczesnym kanale dystrybucji od 24.06.2014 roku w sugerowanej cenie detalicznej ok. 1,85 zł. Wprowadzeniu produktu będą towarzyszyć działania prosprzedażowe w sklepach.

11

Producent: Rieber Foods Polska S.A. (www.delecta.pl)

Produkt:

Łatwe ciacho smak czekoladowy  (50 g)

Łatwe ciacho z płatkami czekolady  (50 g)

Łatwe ciacho smak karmelowy (50 g)

Cena det.:  1,85 zł

W sprzedaży od: 24.06.2014

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF