Polacy uwielbiają kokosowe wafelki*. Ten wyjątkowy smak niesie ze sobą powiew egzotyki i kojarzy się z odległymi tropikami, o których marzy wiele osób. Te najsłodsze pragnienia pomaga spełnić nowe Prince Polo XXL z kremem kokosowym oblane mleczną czekoladą. Limitowana edycja tego wafelka jest już dostepna w sprzedaży.

3D xxl_kokosoweKokosowy to czwarty najpopularniejszy smak w kategorii wafli w Polsce.* Nowy Prince Polo powstał z myślą o fanach tego wariantu. Od konkurencji wyróżnia się polewą w mlecznej, a nie białej czekoladzie. Po raz pierwszy ma też najbardziej typową dla marki gramaturę XXL (52 g).

 

Prince Polo to przekąska, która ma w sobie „TOCOŚ” – wyjątkowe połączenie kruchego wafla i prawdziwej czekolady, co daje charakterystyczny, pyszny smak – tym razem w wersji kokosowej. Doskonała w podróży, w pracy, spacerze, czy na deser – każdej chwili nada słodki, kokosowy smak. „Odkryj TOCOŚ także w tym wariancie Prince Polo!” – zachęca Aleksandra Senenko, Brand Manager Prince Polo z Mondelez Polska.

 

Nowe Prince Polo XXL z kremem kokosowym oblane mleczną czekoladą urozmaiciło ofertę marki. Na stałe obejmuje ona trzy główne warianty wafli: Classic, Mleczne oraz Orzechowe. Sugerowana cena detaliczna nowego produktu wynosi 1,39 zł.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF