Marka Kupiec, w odpowiedzi na oczekiwania rynku i wpisane w profil działalności cele, oferuje konsumentom coraz to nowe produkty z segmentu zdrowej żywności. Firma wprowadziła właśnie na rynek słodką, chrupiącą przekąskę – wafelki ryżowe w polewie jogurtowej.

wafle_jogurtowe_4sztPolacy bardzo często sięgają po przekąski, co udowadnia m.in. raport opracowany przez Instytut Badawczy ARC Rynek i Opinia „Od jedzenia humor się zmienia” (prezentacja graficzna dostępna pod adresem http://kupiec.pl/zdrowainspiracja/od-jedzenia-humor-sie-zmienia/). Wśród najczęściej wybieranych przekąsek są  głównie słodycze, takie jak batoniki, ciasteczka czy drożdżówki. Odpowiadając na preferencje konsumentów, Kupiec prezentuje nowość produktową – wafelki ryżowe w polewie jogurtowej. Ta propozycja idealnie sprawdzi się jako samodzielna przekąska lub baza pod desery.

Wafelki są pożywne i lekkie, nie zawierają glutenu. Wypiekane z całych ziaren brązowego ryżu, zachowują te same składniki, co w ryżu naturalnym. Dzięki temu każda porcja to źródło cennych witamin i składników odżywczych. Produkt jest naturalny – nie zawiera konserwantów, żadnych szkodliwych substancji ani ulepszaczy.

Wartość odżywcza w 100 g produktu:

Wartość energetyczna – 479 kcal

Tłuszcze – 21,2 g

Węglowodany – 63,8 g

Białko – 6,5 g

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF