KAMIS wprowadza na rynek nową uniwersalną przyprawę warzywną – Bukiet Smaku.

Wyróżnia się ona unikalną recepturą z dużą zawartością warzyw oraz nutą starannie dobranych przypraw, jak również wygodnym w użyciu i przyciągającym wzrok opakowaniem. KAMIS Bukiet Smaku jest gwarancją pełnego i bogatego smaku oraz niepowtarzalnego aromatu przygotowywanych potraw.

KAMIS Bukiet Smaku to propozycja dla miłośniczek tradycyjnej kuchni domowej. Duża zawartość i różnorodność warzyw w nowej przyprawie (15,1%) oraz delikatna nuta starannie wyselekcjonowanych, tradycyjnie polskich przypraw (liść laurowy i ziele angielskie), gwarantują wyjątkowe bogactwo i pełnię smaku przygotowywanych dań. Wśród znajdujących się w Bukiecie Smaku warzyw znajdziemy klasyczne składniki dobrej przyprawy uniwersalnej: marchew, pietruszkę, pora, czy cebulę, a także dodatek pomidorów oraz papryki. Wybór preferowanego przez konsumentów stopnia rozdrobnienia warzyw sprawia, że Bukiet Smaku doskonale łączy się ze składnikami potraw. Przyprawa polecana jest do wszystkich dań, w szczególności do zup, sosów, mięs, ryb, sałatek, do potraw duszonych, pieczonych i innych, które wymagają użycia uniwersalnej przyprawy warzywnej. Bukiet Smaku jest bardzo wydajny. W przypadku najpopularniejszego zastosowania – zup i bulionów – wystarczy dodać 1 łyżeczkę Bukietu Smaku (3 g) na 250 ml wywaru.

 

Marka KAMIS, wchodząc naprzeciw zapotrzebowaniom konsumentów, weszła na rynek uniwersalnych przypraw warzywnych. Dzięki ogromnemu doświadczeniu firmy w segmencie przypraw tradycyjnych i pozycji lidera tego rynku, KAMIS stworzył przyprawę uniwersalną o unikalnej recepturze, wyróżniającą się najwyższą jakością i wyjątkowym smakiem. Zarówno opakowanie, jak i nazwa, a przede wszystkim smak zostały wybrane przez konsumentki w drodze szeroko zakrojonych, dwuetapowych badań marketingowych. Powstał produkt w pełni odzwierciedlający potrzeby konsumentów.

W przyprawie KAMIS Bukiet Smaku położono nacisk na wysoką jakość produktu, wyróżniający wygląd opakowania oraz wygodę w użytkowaniu. Opakowania o wadze200 gi500 gBukietu Smaku KAMIS zostały wyposażone w praktyczny system typu: „otwórz/zamknij”, który ułatwia wielokrotne stosowanie przyprawy i daje gwarancję, że przyprawa pozostanie świeża aż do ostatniej szczypty – nie zwietrzeję i nie straci nic ze swej jakości. Zamykana torebka „na strunę” zabezpiecza ponadto przed rozsypywaniem się przyprawy i ułatwia jej przechowywanie. Skraca to czas przygotowywania potrawy, a stojąca torebka, w przypadku większych gramatur, pozwala na bezpieczne odstawienie przyprawy na miejsce.

 

Wychodząc naprzeciw zainteresowaniu konsumentów kwestiami zdrowotnymi, na opakowaniu zostały umieszczone informacje GDA*, które pozwalają sprawdzić wartość kaloryczną, jak również zawartość tłuszczu, węglowodanów, białka i soli w100 goraz 1 łyżeczce (3 g) przyprawy. KAMIS Bukiet Smaku jest pierwszą i jedyną przyprawą uniwersalną na rynku, która zawiera takie informacje na opakowaniu.

Trzy pojemności – zróżnicowanie opakowań od najmniejszej75 g, przez200 gaż do torebki500 g, daje możliwość wybrania opcji opakowania dopasowanej do indywidualnych potrzeb konsumentów.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF