Po wielkim sukcesie pierwszej pełnej czekolady białej karmelowej i pianek Ptasie Mleczko®, które pokochały miliony Polaków, marka Wedel wprowadza nowe produkty z linii Karmellove. Wszyscy miłośnicy słodko-słonych kompozycji smakowych będą mogli spróbować wyjątkowych batonów! Już wkrótce na półkach sklepowych pojawią się Karmellove orzechowy i Karmellove mleczny. Teraz każdy porcję dziecięcej radości może mieć zawsze przy sobie!

wedelPolacy uwielbiają Karmellove od Wedla: czekolady i pianki Ptasie Mleczko®. Teraz do tych unikalnych słodkości dołącza zupełna nowość – jedyne na polskim rynku batony w czekoladzie białej karmelowej.  Karmellove orzechowy i Karmellove mleczny to słodko-słone przekąski, idealne dla poszukiwaczy nowych doznań! Batony to dwie pyszne kompozycje nadzień, mlecznego i orzechowego, z dodatkiem ciasteczek i solonych orzeszków arachidowych,  oblanych najlepszą karmelową od Wedla.

Dzięki małym, kompaktowym opakowaniom wszyscy będą mogli cieszyć się ich wyjątkowym smakiem w każdej chwili. To praktyczne rozwiązanie dla łasuchów, którzy lubią mieć ulubiony smakołyk zawsze pod ręką. Batony Karmellove możemy wrzucić do torebki czy plecaka i wyjąć, kiedy tylko mamy ochotę na odrobinę dziecięcej radości.

Baton Karmellove orzechowy, Baton Karmellove mleczny

Waga: 40 g

Cena: ok. 1,70 zł

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF