Rozpoczynający się nowym rok to czas postanowień. „Schudnę, nauczę się w końcu grać na gitarze, będę więcej czasu spędzać w domu…” Jakie są Twoje postanowienia? Dla wszystkich, którzy chcą do swojej diety wprowadzić więcej owoców, nowe dżemy Stovit będą najlepszym rozwiązaniem. Noworoczne, owocowe prezenty w postaci nowych dżemów to prawdziwa witaminowa bomba, a przy tym pozytywny, kolorowy akcent w ciągu wciąż jeszcze nieco ponurych, zimowych dni.

Odkręcając słoiczek z nowej linii dżemów Stovit, możesz bez względu na porę roku poczuć radosne, owocowe smaki. Słodkie, starannie wybrane owoce są na wyciągnięcie Twojej ręki! Zebrane w pełni sezonu, specjalnie po to, aby zachować bogactwo smaku są kwintesencją słonecznego lata.

Nowa linia dżemów to nie tylko odmienione słoiczki. Granatowe wieczka i owoce zgrupowane w centrum etykiety to dopiero początek. Wychodząc naprzeciw wymaganiom konsumentów, Stovit udoskonalił tradycyjne receptury, oferując jeszcze wyższą jakość swoich produktów. Pozbawione konserwantów i sztucznych dodatków dżemy, są najlepszym wyrazem tego, co kryje się w owocach.

Dla każdego smakosza znajdzie się ulubiony wariant smakowy. Można wybierać spośród owoców lasu, jagód, malin czy jeżyn. Dla wielbicieli klasyki Stovit przygotował dżem z truskawek, brzoskwiń i czarnych porzeczek. Wszystkie dżemy są niskosłodzone, by w pełni oddać naturalny smak owoców. Bo przecież to owoce są najważniejsze!

Cena :

  1. 3,7 zł/260 g
  2. 6 zł/410 g

 

Więcej na www.stovit.com.pl

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF