Zarówno codzienne, jak i generalne porządki mogą być zdecydowanie szybsze i łatwiejsze z innowacyjnymi odkurzaczami Philips, np. bezprzewodowymi odkurzaczami z funkcją mopa, robotami automatycznymi czy odkurzaczami myjącymi i suszącymi twarde podłogi. Porzucić stare metody sprzątania i przestawić się na nowoczesne sprzątanie.

Od sprzątania i odkurzania nie da się uciec. Można za to próbować uczynić je szybszym i łatwiejszym. Pomóc w tym mogą nowoczesne urządzenia Philips, dzięki którym będziesz miała więcej czasu na inne czynności.

image009PowerPro Aqua – zawsze pod ręką 

Bezprzewodowy odkurzacz z funkcją mopa PowePro Aqua umożliwia jednoczesne odkurzanie podłóg i dywanów oraz mycie na mokro zeschniętych plam z podłóg twardych. A wszystko to dzięki odłączanemu zbiornikowi na wodę.

Aby czyścić zaschnięte plamy na mokro, wystarczy napełnić zbiornik wodą z kranu i detergentem zależnie od preferencji. Wkładki z mikrofibry mocowane do dna zbiornika wody utrzymują optymalny poziom wilgoci  wystarczający do dokładnego czyszczenia, ale jednocześnie nie moczą zbytnio mytej powierzchni. Odkurzacz zmywa plamy po kawie, herbacie, winie, błocie czy ślady zwierzęcych łapek po spacerze. Możesz więc szybko i efektywnie sprzątać, praktycznie pozbywając się tradycyjnego mopa. Jednym słowem, powiedź „Do widzenia” staremu mopowi.

Jeśli chcesz z kolei odkurzyć dywan, wystarczy, że odłączysz zbiornik z wodą. Możesz wtedy odkurzyć go już za jednym pociągnięciem dzięki technologii PowerCyclone. W skutecznym odkurzaniu pomaga też nasadka TriActive Turbo.

Sprzątanie z odkurzaczem pionowym jest niezwykle wygodne. PowerProAqua możesz mieć zawsze pod ręką, gdyż nie musisz wyciągać go z szafy ani go tam chować. Bariery nie stanowi też przewód, gdyż odkurzacz jest bezprzewodowy.  Można więc łatwo i bezproblemowo sprzątać w różnych pomieszczeniach i dotrzeć do wszystkich zakamarków, np. przestrzeni pod kanapą, łóżkiem czy stołem. Wydajne akumulatory umożliwiają Ci nieprzerwaną pracę przez 40 minut.

 

image010AquaTrio – umyje i wysuszy

Jeśli szczególnie zależy Ci na myciu mokrych plam i rozlanych płynów, zdecyduj się na innowacyjny odkurzacz AquaTrio Pro FC7088. Podczas odkurzania zbiera i usuwa rozlane płyny, brud i kurz, a przy myciu niezwykle szybkie i obracające się w przeciwnych kierunkach dwie szczotki z mikrofibry tworzą mgiełkę czystej wody, która skutecznie unosi brud i nieczystości. Dzięki przystosowaniu się do różnych kształtów podłogi i czyszczeniu nawet szczelin, obrotowe szczotki dają perfekcyjne rezultaty. Na koniec przepływ powietrza powstały w wyniku szybkiego obracania się szczotek praktycznie całkowicie suszy podłogę. W efekcie wysycha ona o 50% szybciej w porównaniu do zwykłego mycia mopem!

FC7088 zapewnia doskonałe rezultaty nawet przy użyciu zwykłej zimnej lub ciepłej wody z kranu – bez konieczności użycia środka czyszczącego. Poza tym jedno napełnienie zbiornika wody wystarczy do wyczyszczenia ponad 60 m²!

 

 

 

image011Samo się posprząta

Jest też kolejne nowoczesne rozwiązanie – roboty automatyczne. Nowe odkurzacze automatyczne Philips SmartPro FC8810 i FC8820 są wyposażone w system Smart Detection, czyli połączenie inteligentnych chipów. Odkurzacze automatyczne poznają otoczenie i wybierają optymalną strategię czyszczenia, która umożliwia jak najszybsze posprzątanie domu. Odkurzacze roboty są wyposażone w 6 czujników podczerwieni umożliwiających wykrywanie i unikanie przeszkód, takich jak ściany, lampy lub przewody, aby urządzenie mogło bezpiecznie wyczyścić podłogi. Co ważne, w razie konieczności wracają do stacji dokującej, gdy akumulator odkurzacza automatycznego jest prawie wyczerpany. Wtedy odkurzacz automatycznie wraca, aby się naładować i przygotować się do następnego sprzątania. Odkurzacze automatyczne Philips są wyposażone w wydajny akumulator litowo-jonowy, który ma dłuższy okres eksploatacji i ładuje się szybciej – Philips SmartPro Active pracuje nawet przez 120 min.

Oczywiście nie musisz mieć odkurzacza cały czas na oku – dostępny jest pilot zdalnego sterowania do obsługi odkurzacza z większej odległości. Co więcej, nowe odkurzacze automatyczne oferują funkcję planowania tygodniowego, która umożliwia zaplanowanie sprzątania na cały tydzień. W dodatku, można ustawić inny czas na każdy dzień. Odkurzacz automatyczny uruchomi się nawet wtedy, gdy nie ma Cię w domu!

Z urządzeniami Philips porządki nie muszą być uciążliwe. Łatwiej zachęcisz też pozostałych domowników do pomocy i sprzątania z tak nowoczesnymi odkurzaczami.

Rekomendowane ceny detaliczne odkurzaczy Philips wynoszą:

PowerPro Aqua FC6401, FC6402 – 1029 PLN (dostępne w sieci sklepów SATURN oraz MEDIAMARKT)

AquaTrio Pro FC7088 – 1819 PLN

SmartPro Active FC8820/01 – 1789 PLN

SmartPro Active FC8810/01 – 1439 PLN

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF