Kasza Kuskus marki Halina produkowana jest ze szlachetnych ziaren twardej pszenicy durum. Dzięki wcześniejszej obróbce termicznej na parze, kaszę przygotowuje się bez gotowania. Wystarczy zalać ją wrzącą osoloną wodą, przykryć i odczekać 5 minut.

Kasza Kuskus HalinaKuskus popularny jest na całym świecie, ale wywodzi się z kuchni krajów północno-zachodniej Afryki, gdzie przyrządza się z niego wiele tradycyjnych, charakterystycznych dla tego regionu dań. Mówi się, że kuskus jest narodową potrawą kuchni marokańskiej. Najczęściej serwuje się go z duszonymi warzywami. Bywa jednak, że do warzyw dodaje się również kawałki kurczaka lub baraniny, a niekiedy potrawę urozmaicają suszone lub świeże owoce. Na marokański deser serwuje się kaszę posypaną migdałami oraz cukrem z cynamonem.

Kasza Kuskus marki Halina okaże się niezastąpiona również w nowoczesnej kuchni polskiej, a jej delikatny smak pozwoli na wszechstronne zastosowanie. Kasza będzie doskonałym dodatkiem do warzywnych i mięsnych ragoût, a także sycącym składnikiem rozmaitych sałatek czy nowatorskich farszów. Błyskawiczny sposób przygotowania kuskusu sprawi, że będzie on idealną bazą szybkiego, pożywnego posiłku, który z łatwością można przygotować w ciągu pełnego zajęć dnia.

Producent:       „Sawex Spółka  z ograniczoną odpowiedzialnością” Foods Sp.k.

Produkt:          Kasza Kuskus Halina

Gramatura:      250 g

Cena det.:        ok. 3,10 zł

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF