W końcu nadeszło lato, a z nim nowe, niezwykłe produkty Fortuna. Ucieszy to szczególnie tych, którzy chcą zadbać o zdrowie i dobre samopoczucie.

Wyobraźmy sobie napój idealny. Przede wszystkim musi wyróżniać się na rynku, mieć wysoką zawartość soku w połączeniu z naturalną wodą mineralną, bez dodatku cukru i słodzików, bez zbędnych kalorii. Czy to możliwe? Fortuna mówi: tak!

 

Mało kalorii, dużo soku!

 

Nowe napoje Fortuna to propozycja dla tych, którzy szukają produktów prostych, bez sztucznych czy zbędnych dodatków. A przecież najzdrowsze jest zwykle właśnie to, co jest najprostsze, czyli bez dodatku cukru, słodzików i niepotrzebnych suplementów. Taki produkt może być podstawą w zachowaniu zdrowego bilansu.

 

Nowe napoje charakteryzuje zestaw unikalnych cech:

 

– połączenie soku z naturalną wodą mineralną,

– lżejszy, mniej intensywny smak,

– wysoka zawartość soku – aż 60%,

– brak dodatku cukru czy słodzików,

– 30% mniej kalorii niż napoje słodzone cukrem.

 

 fortuna_cytrus_i_trawa_05_front

 

Lżejszy, mniej intensywny smak

 

Nową linię cechują lżejsze smaki, świetnie pasujące do pory roku, w której się pojawiają.

 

Pierwszy z nich, jabłko, arbuz i mięta, to dobry sposób na ugaszenie pragnienia w upalne dni. Z letnim apetytem na coś lżejszego poradzi sobie również drugi smak – cytrusy i trawa cytrynowa. Smak trawy cytrynowej to coś na pograniczu kwaskowatości i imbiru – w tym przypadku w subtelnym i delikatnym wydaniu. Trzeci wariant to jabłko, papaja i trawa cytrynowa.

 

I co najważniejsze: nowe smaki dostępne są w wygodnych i poręcznych opakowaniach (0,5 l). Można więc je zabrać ze sobą praktycznie wszędzie, a dzięki solidnej nakrętce – smakować kiedy tylko dusza zapragnie!

 

Rekomendowana cena: 1.99 – 2.09zł

 

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF