Co robisz, gdy nie możesz otworzyć słoika: podważasz wieczko nożem, wkładasz słoik do gorącej wody czy stukasz nakrętką o blat? Sposobów jest wiele, ale żaden z nich nie będzie Ci już potrzebny. Dawtona jako pierwsza polska firma wprowadza na rodzimy rynek innowacyjne, łatwo otwieralne wieczko Orbit™, które otworzysz szybko i bez wysiłku.

Dawtona_Ogórki luksusowe_900g_OrbitKoniec siłowania się z upartą nakrętką – teraz to dziecinnie proste! Nowe wieczkoto prawdziwa rewolucja w otwieraniu słoików – pierwsze i jedyne tego typu rozwiązanie wśród polskich produktów.W przeciwieństwie do klasycznych nakrętek, jest złożone z dwóch elementów: wieczka z uszczelką oraz ruchomego pierścienia, ułatwiającego otwieranie i zamykanie. Dzięki temu słoik otworzymy tylko dwoma ruchami ręki. Wystarczy poluzować pierścień, podnieść wieczko do góry… i gotowe.Zaskoczenie gwarantowane!

Domowe sposoby otwierania słoików bywają niebezpieczne – nie tylko grożą zniszczeniem opakowania, ale również całego produktu. Nowe wieczko Dawtony, dzięki nowatorskiej budowie i uszczelce, wyróżnia się również lepszą odpornością na uszkodzenia mechaniczne, takie jak uderzenia. Produkty z nowym wieczkiem Orbit™ bez problemu otworzą wszyscy domownicy, bez względu na wiek czy posiadaną siłę.

Innowacyjna technologia święcąca triumfy na całym świecie, teraz dzięki Dawtonie dostępna jest również dla polskich konsumentów. Wyróżniające się na półce, żółto-czerwone wieczko Dawtonajuż od marca znajdziemy na Ogórkach Luksusowych 900 g, w sieci sklepów Auchan w całej Polsce.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF