Dla wszystkich miłośników słodkości, a szczególnie tych, którzy uwielbiają karmel, firma Storck przygotowała pyszną niespodziankę, czyli nowe . To wyjątkowy produkt, który wprowadza konsumentów w świat karmelu poprzez połączenie klasycznych, śmietankowych cukierków z kremowym nadzieniem karmelowym. Od stycznia tego roku słodycze są dostępne w regularnej sprzedaży.

2Dawno, dawno temu w małym miasteczku Werther w Niemczech cukiernik Gustav Nebel stworzył swoje najlepsze cukierki. Potrzebował do tego świeżej śmietany, prawdziwego masła oraz miłości i poświecenia. A ponieważ cukierki udały mu się nadzwyczajnie, nazwał je Werther’s Original. Niepowtarzalne słodycze Werther’s Original nadal tworzone są w oparciu o tę wyjątkową recepturę opracowaną w 1909 roku i właśnie dlatego popularne cukierki śmietankowe Werther’s Original mają tak niewiarygodnie pyszny smak, jakby pochodziły prosto z talerza Mistrza Nebela – słodkie, śmietankowe i nieziemsko dobre!

Z pewnością wszystkich miłośników tych niepowtarzalnych słodyczy ucieszy fakt, że od stycznia tego roku w sprzedaży dostępna jest nowość firmy Storck – Werther’s Original Creamy Filling, czyli pyszny duet śmietankowych cukierków z kremowym nadzieniem karmelowym. Cukierki Cramy Filling przyjemnie zaskoczą każdego wielbiciela słodyczy, zarówno dorosłych, jak i dzieci, dając im słodką chwilę przyjemności.

Również od stycznia także klasyczne Werther’s Original są dostępne w nowej, zmienionej szacie graficznej. Ponadto od marca br. cała marka wspierana jest intensywną kampanią reklamową. Nowy spot telewizyjny wspiera oba warianty smakowe zapraszając do bogatego świata karmelu Werther’s Original i przypominając każdemu, że Ty także jesteś kimś wyjątkowym.

 

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF