Pyszna i pożywna zupa to idealny pomysł na rodzinny obiad. Nic nie jednoczy bliskich przy wspólnym stole lepiej, niż właśnie talerz ciepłej i aromatycznej zupy. Każdy z nas ma tę ulubioną, którą przygotowuje najczęściej i której smak pamięta jeszcze z dzieciństwa. Warto jednak pomyśleć o urozmaiceniu naszego codziennego menu. Teraz do portfolio Rodzinnych Zup marki WINIARY dołączają dwa zupełnie nowe smaki– Grzybowa i Zalewajka. Łącznie w całej linii znajdziemy 7 pozycji, dzięki którym każdego dnia będziemy mogli zaskoczyć naszą rodzinę innym smakiem pysznej zupy. Spróbuj ich wszystkich!

przechwytywanieTradycyjne polskie zupy to dla wielu z nas smak dzieciństwa. Jednak dziś, w natłoku codziennych zajęć często brakuje nam czasu i pomysłów na dwudaniowy obiad. Dzięki linii Rodzinnych Zup od marki WINIARY przygotowanie dużego garnka pysznej i sycącej zupy zajmie nam tylko kilka chwil, a jej aromat wypełni naszą kuchnię na długo. Teraz do portfolio dołączają dwa zupełnie nowe, wyjątkowe smaki – Grzybowa i

Zalewajka Rodzinna Zupa WINIARY. Spróbuj i przekonaj się jak w prosty sposób przygotować smaczną i gęstą zupę dla całej rodziny!
Grzybowa to jedna z najtrudniejszych zup do ugotowania od podstaw. Wysoka cena oraz sezonowość grzybów, a także czasochłonność przygotowania i trudność odpowiedniego doprawienia zupy sprawiają, że często rezygnujemy z jej przyrządzania. Teraz dzięki nowości Grzybowa Rodzinna Zupa WINIARY gotowanie tej zupy jeszcze nigdy nie było takie proste! To idealny pomysł na ciepłe i rozgrzewające danie w nadchodzącym okresie jesiennym. Możemy przygotować ją w wersji podstawowej – wystarczy wówczas mieć w domu ziemniaki i cebulę lub stworzyć swój własny przepis dodając dodatki, które najbardziej lubi nasza rodzina. Wśród nowych smaków Rodzinnych Zup WINIARY znajdą też coś dla siebie miłośnicy regionalnych smaków! Zalewajka bowiem, to tradycyjna polska zupa, często podawana i bardzo lubiana szczególnie w regionie Polski Centralnej. Przygotowanie jej od podstaw nie jest jednak takie proste. Szczególną trudność w gotowaniu tej zupy sprawia zwłaszcza jej odpowiednie doprawienie. Z nową Zalewajką Rodzinną Zupą WINIARY nasza zupa zawsze będzie miała idealny smak. Do przygotowania Zalewajki potrzebujemy jedynie – ziemniaków oraz kiełbasy i garnek pożywnej zupy gotowy. Zalewajkę możemy przyrządzić korzystając z podstawowego przepisu, wykorzystać inspirację na zalewajkę po kielecku, lub stworzyć swoją własną wersję dodając to, co najbardziej lubią nasi bliscy.

W portfolio Rodzinnych Zup marki WINIARY znajdziemy jeszcze pięć ulubionych polskich smaków: Kartoflankę, Żurek, Barszcz Biały, Grochówkę i Krupnik. Z Rodzinną Zupą od marki WINIARY przygotujemy aż 6 porcji – najedzą się wszyscy, nawet z dokładką! A to wszystko w bardzo atrakcyjnej cenie, która z pewnością nie nadwyręży domowego budżetu. Każdą z zup możemy wzbogacać swoimi ulubionymi składnikami, które pozwolą stworzyć własną, niepowtarzalną wersję zupy. Wszystko zależy od naszej fantazji i upodobań kulinarnych. Jeśli kochasz gotować, ale nie lubisz spędzać w kuchni zbyt dużo czasu, codziennie podając rodzinie dwudaniowy obiad to Rodzinne Zupy WINIARY są idealne właśnie dla Ciebie!

Nowe smaki Rodzinnych Zup od marki WINIARY!

  • Grzybowa Rodzinna Zupa WINIARY – szybki i prosty sposób na duży, rodzinny garnek lubianej zupy. Specjalnie wyselekcjonowane, najlepsze grzyby wpływają na idealny smak i odpowiednie doprawienie popularnej grzybowej zupy. Możemy przygotować ją w wersji podstawowej lub stworzyć swój własny przepis dodając dodatki, które najbardziej lubi nasza rodzina.
  • Zalewajka Rodzinna Zupa WINIARY – jedyny taki smak na rynku! Dzięki niej z łatwością przygotujemy bardzo lubianą i często gotowaną zupę, w wielu regionach Polski, której smak ciężko uzyskać bez zakwasu żurowego. Teraz to proste! A dodatkowo zalewajkę możemy przyrządzić korzystając z podstawowego przepisu, wykorzystać inspirację z opakowania na zalewajkę po kielecku, lub stworzyć swoją własną wersję dodając to, co najbardziej lubią nasi bliscy.

Sugerowana cena detaliczna produktów: ok. 2,49 zł
Więcej inspiracji na ciekawe przepisy z wykorzystaniem Rodzinnych Zup marki WINIARY znajdziesz na www.winiary.pl.
*Badanie konsumenckie przeprowadzone przez firmę Millward Brown na zlecenie marki WINIARY.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF