Nowe smaki Kubusia GO!Tej jesieni Kubuś GO! sprawił najmłodszym niespodziankę i wprowadził na rynek dwa nowe limitowane smaki: jabłko-marchew-dynia-marakuja oraz marchew-malina-winogrono-acerola. Oba warianty posiadają dużą dawkę witaminy C oraz błonnika i co ważne, nie zawierają konserwantów. Wygodne i bezpieczne plastikowe opakowanie sprawia, że ulubiony sok można zapakować zarówno do szkoły, jak i na wycieczkę.

1Na tegoroczny sezon jesienno-zimowy Kubuś GO! przygotował dla dzieci dwa nowe i pyszne smaki. Pierwszą propozycją na jesienne dni jest wariant dyniowy: jabłko-marchew-dynia-marakuja. Dyniowa wersja Kubusia na pewno przypadnie do gustu dzieciom ze względu na pyszny i łagodny smak. Drugi, nowy smak od Kubusia to marchew-malina-winogrono-acerola. Smaczna, owocowa kompozycja, łącząca smak malin, winogron z pewnością zachwyci podniebienia maluchów.

Nowe soki od Kubusia zawierają witaminę C.  Witamina to jest niezbędna dla zachowania wysokiej odporności organizmu i pomoże nam uniknąć jesiennego przeziębienie i grypy. Jest to więc niezwykle ważny składnik codziennej diety, zwłaszcza w nadchodzących okresie. Warto pamiętać, że witamina C odpowiada także za prawidłowe funkcjonowanie naszej skóry, kości, zębów a nawet naczyń krwionośnych i dziąseł. Soki Kubuś GO! są  również bogatym źródłem błonnika, który wspomaga prawidłową pracę jelit. Warto również zaznaczyć, że  nie zawierają żadnych konserwantów.

Dzięki wygodnemu, plastikowemu opakowaniu sok Kubuś GO! jest idealnym elementem  drugiego  śniadania w szkole. Warto pamiętać, że drugie śniadanie to dla dzieci, drugi najważniejszy posiłek w ciągu dnia. To właśnie w godzinach porannych dzieci są najbardziej aktywne, ich umysł pracuje najefektywniej, a wysiłek fizyczny i intelektualny jest największy.
Z tego powodu warto zadbać o to, aby w tym wyjątkowo ważnym posiłku znalazł się produkt, który zapewni dziecku witaminy i energię do nauki i zabawy. Takim rozwiązaniem będzie z pewnością sok Kubuś.

Kubuś GO!
Dostępny w smakach:banan-marchew-jabłko, marchew–malina–jabłko, marchew–brzoskwinia–jabłko, marchew-jabłko-pomarańcza, banan–truskawka, multiwitamina oraz jabłko-marchew-dynia-marakuja i marchew-malina-winogrono-acerola

Opakowanie jednostkowe i sugerowana cena:

  • butelka plastikowa 0, 3 l, cena: 1,79  zł

 

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF