W laboratoriach FRUGO pomysł goni pomysł! Po ogromnym sukcesie czarnych, zielonych, czerwonych i pomarańczowych, na półki sklepowe trafiły nowe soczyście owocowe FRUGO żelki w kolorach żółtym i różowym. Kolejna odsłona FRUGO żelek to gorący temperament południowych owoców, który porwie każdego do szalonej karnawałowej zabawy.

FRUGO żelki różowe

FRUGOżelki w czterech energetycznych kolorach: czarnym, zielonym, czerwonym i pomarańczowym zadebiutowały pod koniec lata ubiegłego roku i od razu podbiły serca FRUGO fanów. W samym środku karnawału paleta barw FRUGO została wzbogacona o nowe egzotyczne smaki: żółty i różowy. Żółte FRUGO żelki skrywają w sobie odjazdowy, pozytywnie zakręcony mix tropikalnych owoców. W małych żelkach-butelkach zamknięto unikalne połączenie zabawnego mango, rozwydrzonej Papai i szalejącego ananasa. Z kolei różowe FRUGO żelki to wystrzałowa mieszanka soczystego grejpfruta i winogron, wzbogacona tajemniczą energią Grosse Lucuma,
która z pewnością zachwyci wszystkich miłośników dobrej zabawy. Tropikalny rodowód każdego ze smaków zamkniętych w FRUGO żelkach sprawi, że wielu amatorów karnawałowych szaleństw połączy swe siły w gorącym tańcu.


– Z myślą o naszych FRUGO fanach przygotowaliśmy kolejne produkty, które wprawią wszystkich w karnawałowy nastrój tej zimy! Żółty i różowy to kolory zabawy, szaleństwa i dobrego humoru, to również barwy symbolizujące zmysłowość i tajemniczość. Właśnie takie są nowe smaki FRUGO żelek: zawsze w naturalnie dobrym nastroju, z nutką zagadkowych tropikalnych owoców – powiedziała Paulina Włodarska-Grodzińska, Dyrektor Marketingu w firmie FoodCare.

FRUGO Żelki żółte

Nowe FRUGO żelki dostępne są w pełnych koloru, 100 g opakowaniach w sugerowanej cenie 2,99zł.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF