Sałatka księżacka,  Sałatka z czerwonej kapusty,  sałatka szwedzka słodka,  sałatka naddunajska.

Którą Wy Wybieracie?

 

 Urbanek – Sałatka księżacka.

 

Idealne rozwiązanie dla zabieganych gospodyń domowych. Wystarczy wyjąć z opakowania i gotowe! Sałatka księżacka, będąca połączeniem białej kapusty, marchewki, ogórka kwaszonego, papryki i cebuli w octowo – olejowej, słodko-kwaśnej zalewie idealnie pasuje do większości dań obiadowych, a także hamburgerów i zapiekanek.

 

Urbanek – sałatka naddunajska

Idealne rozwiązanie dla zabieganych gospodyń domowych. Wystarczy wyjąć z opakowania i gotowe! W słoiczku znajduje się sałatka z ogórka kwaszonego, papryki, marchewki i cebuli, idealnie pasująca do większości dań obiadowych, a także do jajecznicy, która dzięki sałatce naddunajskiej nabiera niepowtarzalnego smaku.

W sprzedaży detalicznej dostępne są trzy pojemności słoików, z których największy 720ml wystarczy na zaspokojenie potrzeb czteroosobowej rodziny.

 

Urbanek – sałatka szwedzka słodka

Idealne rozwiązanie dla zabieganych gospodyń domowych. Wystarczy wyjąć z opakowania i gotowe! Sałatka szwedzka, produkowana ze świeżego ogórka, ciętego w ryflowane paski, w słodkiej zalewie, idealnie pasuje do większości dań obiadowych, a także hamburgerów i zapiekanek. W sprzedaży detalicznej dostępne są słoiki o pojemności 315 ml i 720ml, a dla łasuchów polecamy słoik 840 ml zawierający aż 380 g sałatki.

 

Urbanek  – Sałatka z czerwonej kapusty

Idealne rozwiązanie dla zabieganych gospodyń domowych. Wystarczy wyjąć ze słoika i gotowe! Koniec ze żmudnym krojeniem i doprawianiem! W słoiczku znajduje się gotowa do spożycia sałatka z czerwonej kapusty, mogąca posłużyć jako przystawka lub być doskonałym dodatkiem do dań obiadowych. Dla odmiany można ją podać z tartym jabłkiem i majonezem.

 

 

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF