Marka Wedel przygotowała dla swoich konsumentów wyjątkową nowość, dzięki której każdy będzie mógł zaprojektować swoje własne, niepowtarzane opakowanie pianek Ptasie Mleczko®! To wspaniały pomysł na spersonalizowany i kreatywny upominek dla niezwykłych osób.

Mąż jako kowboj składający życzenia urodzinowe? Żona jako supermanka przesyłająca uściski z okazji rocznicy ślubu? Wszyscy lubimy dostawać prezenty, pasujące do naszego charakteru i upodobań, dzięki czemu czujemy, że osoba, która je nam daje, dobrze nas zna i jest nam bliska. Marka Wedel wychodzi naprzeciw tej rosnącej potrzebie i wprowadza innowacyjną aplikację, dzięki której każdy będzie mógł stać się projektantem i stworzyć własne opakowanie pianek Ptasie Mleczko®.

pm

Czy może być coś lepszego niż pudełko wypełnione pysznymi czekoladkami, które są połączeniem kruchej wedlowskiej czekolady i ukrytej w niej lekkiej, rozpływającej się w ustach pianki? Tak! Ptasie Mleczko® w oryginalnym opakowaniu, stworzonym według własnego pomysłu!

Aby zaprojektować pudełko pianek, wystarczy wejść na stronę ptasiemleczko.pl, wybrać jedną z dostępnych grafik, dodać swoje zdjęcia i wpisać własną dedykację. Po kilku dniach, gotowe Ptasie Mleczko® zostanie wysłane pod wskazany adres, a zamawiający będzie miał pewność, że prezent jest oryginalny, spersonalizowany i bez wątpienia wywoła uśmiech na twarzy obdarowywanej osoby!

Dodatkowo, aby konsumenci mogli cieszyć się wyśmienitym smakiem pianek Ptasie Mleczko® jeszcze dłużej, marka Wedel stworzyła innowacyjne rozwiązanie, które dostępne jest w każdym produkcie od połowy stycznia. Teraz każda z tacek z piankami zamknięta jest elegancką folią, która pozwoli zadbać o jakość i świeżość słodyczy. Dzięki niej smak i aromat tych doskonałych pralinek jest chroniony jeszcze dłużej.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF