Pasty drożdżowe to doskonała alternatywa dla tradycyjnych, tłustych pasztetów oraz pełnych konserwantów smarowideł kanapkowych. Nowa oferta Primaviki, zajmującej się dostarczaniem na nasze stoły najwyższej jakości produktów wegetariańskich i ekologicznych, zawiera kilka odsłon tego niedocenianego dodatku do pieczywa.

            Jednym z nich jest ,,Dumna Papryka” – pasta, oparta na naturalnych ekstraktach drożdżowych, której charakterystyczny smak wzbogacony został intensywnym aromatem świeżej czerwonej papryki oraz szczyptą naturalnych przypraw.

            Pasta drożdżowa Primaviki ,,Dumna Papryka” charakteryzuje się wysoką zawartością łatwo przyswajalnych białek, które biorą udział w większości procesów życiowych naszego organizmu. Będzie świetnym urozmaiceniem diety wegan i wegetarian, a dzięki swojemu wyważonemu smakowi zyska uznanie także w domach miłośników tradycyjnej, obfitej w potrawy mięsne kuchni. Do spożycia zarówno z pszenną bułką, jak i ciemnym, pełnoziarnistym pieczywem.

Wygodny słoiczek, mieszczący 165 g aksamitnej pasty wystarczy na niejedno zdrowe i pyszne śniadanie, z którego z pewnością będziemy dumni.

www.primavika.pl, Opakowanie:  165 g , Cena:  ok.  7,87 zł

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF