Doskonałe na letnie dni francuskie wino Celebro różowe półsłodkie oraz pochodzące z RPA Celebro for pleasure…  – to nowe produkty z serii oferowanej przez firmę Jantoń.

Seria win do posiłku marki Celebro z ofert firmy Jantoń została poszerzona o dwa nowe produkty.


Pierwszym z nich jest wino Celebro różowe półsłodkie. Podobnie jak pozostałe cztery produkty z kolekcji (Celebro Francja, CelebroCelebro for pleasure...Hiszpania, Celebro Włochy, Celebro Argentyna), wino to zostało stworzone z myślą o smakoszach, którzy lubią łączyć posiłki z winem. Każda butelka wina tej marki doskonale komponuje się z konkretnym daniem lub jego głównym składnikiem. Różowe półsłodkie Celebro powstało, by towarzyszyć ciastom, deserom i lodom. To świetna propozycja na letnie dni, gdyż różowe wino jest lekkie, orzeźwiające i idealnie gasi pragnienie.
Seria win Celebro słynie z graficznych oznaczeń umieszczanych na etykietach butelek. Dzięki piktogramom bez trudu dobierzemy wino do konkretnego posiłku. Celebro różowe półsłodkie także posiada takie oznaczenia. Tym co wyróżnia nowy produkt od  innych win z kolekcji jest  zakrętka.
Ten rodzaj zamknięcia jest coraz bardziej popularny i doceniany. Stosują go m.in. liczący się francuscy i argentyńscy producenci win. To bardzo wygodne rozwiązanie, bo bez używania korkociągu można cieszyć się wspaniałym smakiem wina – podkreśla Katarzyna Kasprzak z firmy Jantoń oferującej m.in. wino Celebro. Pochodzące z Francji różowe wino Celebro jest dostępne w butelkach o pojemności 1 litr. Zawartość alkoholu w produkcie wynosi 11,5 proc.

Drugą nowością w kolekcji jest Celebro for pleasure.… Wino to, podobnie jak Celebro różowe półsłodkie, jest zamknięte w butelkach z nakrętką. Charakterystyczną cechą tego produktu jest mała pojemność butelki (0,25l). – Pozwala to na konsumpcję wina w niewielkich ilościach, bez konieczności otwierania dużej butelki i pozostawiania niewypitej zawartości. Butelka o takiej pojemności również świetnie się sprawdzi na pikniku. Zakręcany korek sprawia, że zawsze można je zakręcić i wrócić w późniejszym dogodnym czasie  – mówi K. Kasprzak.Celebro różowe półsłodkie

Celebro for pleasure… jest dostępne w dwóch wersjach – czerwonej, o zawartości 12,5 proc. alkoholu oraz białej (11,5 proc. alkoholu).

 

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF